Yardım Granny sürümünü 2.4'e çekmek

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Şuan ki granny 2.11.8 ben bunu 2.4'e çekmek istiyorum.
Bir çok makale okudum ama güvenemedim bilen biri varsa yazarsa sevinirim.

2.11 diye bir güncelleme yok aslında. Sırf dll dosyasında 2.11 sürümü yazıyor 2.9 ile arasında fark yok 2.11’i tam kullanabilmek için directx9 desteği eklenmeli ve kaynak dosyalarına. Neyse soruna gelecek olursak 2.4 den 2.9 a güncellemeyi anlatan konulardan birinden ne yapıyorsa tam tersine yaparsan 2.4 olur.

2.11 diye bir güncelleme yok aslında. Sırf dll dosyasında 2.11 sürümü yazıyor 2.9 ile arasında fark yok 2.11’i tam kullanabilmek için directx9 desteği eklenmeli ve kaynak dosyalarına. Neyse soruna gelecek olursak 2.4 den 2.9 a güncellemeyi anlatan konulardan birinden ne yapıyorsa tam tersine yaparsan 2.4 olur.
Granny ile o kadar alakam yok.
Onları geri almam bana ne gibi sıkıntılar çıkarır bu önemli benim için?

Granny ile o kadar alakam yok.
Onları geri almam bana ne gibi sıkıntılar çıkarır bu önemli benim için?
2.4 üstündeki modelleri görüntülemekte sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için de geriye dönük converter bulmanız lazım. Mesela 2.9 olan modeli 2.4 e convert etmesi gibi. Ancak geriye dönük converter bulmak çok zor desem yeridir. Genelde hep küçükten büyüğe convert eden programlar mevcut. 2.4 den 2.9, ya da 2.9 dan 2.11 e convert etmek gibi..
Siz ne için düşürmek istiyorsunuz?

Kafamdaki proje için bunu düşürmem gerek.
Eski clientlerden modelleri çeksem mantıklı olmaz mı?

Geri