GR2 Texture yolunu değiştirme programı (Texture Changer Granny)

SinopLu57

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkes' e Merhabalar,
Bugün işinizi kolaylaştıracak güzel bir program ile karşınızdayım,

Program İsmi: Granny Texture Path Changer

Ne işe yarar ?

Bütün GR2 modelleri' nin texture yolunu değiştirmemize yarar.

Nerelerde kullanılabilir?

Herhangi bir GR2 modelini çoğaltmak istediğiniz zaman texture yolunu değiştirerek aynı modelden birden fazla yerde kullanma imkanınız olur.
Map yapan arkadaşlar içinde tek bir klosörde toplama ve düzenli çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Program kullanımı resimli anlatım
ScreenHunter_1.jpg

Rastgele bir model seçtim ve gr2 viewer programıyla açtım, resimdede gördüğünüz gibi Texture List bölümüne geldim ve bu modelimizin 2 adet texturesi olduğunu gördük.
Şimdi programımızı açalım,
ScreenHunter_2.jpg

Burada gördüğünüz gibi önce programımızı açtık, Sol üst köşede bulunan File butonuna tıkladık ve open dedik.
Karşımıza seçme ekranı geldi ve texture yolunu değiştireceğimiz modeli bu seçme ekranından seçtik, modelimizin 2 texturesi olduğu için karşımıza 2 texture sekmesi geldi resimdede görüldüğü gibi.
1. resim ve 2. resimi incelediğinizde ismini değiştirdiğim kısımları görebilirsiniz.
İşlemleriniz bittikten sonra tekrar sol üst tarafta bulunan File butonumuza tıklıyoruz ve save diyoruz.
Şimdide modelimizi tekrar gr2 viewer programımızla açalım bakalım texture yolu değişmiş mi.
ScreenHunter_3.jpg

Program yabancı kaynak' ta bulunmuştur.Yapımcısını bilmiyorum virüs taraması yapmadan kullanmayın.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Konuyu sabitlediğiniz için teşekkür ediyorum, konuyu biraz daha düzgün ve anlaşılabilir hale getirmeye çalıştım.
Herhangi takıldığınız bir nokta veya anlamadığınız bir konu varsa sormaktan çekinmeyin, tek ricam özelden yazmak yerine konuya yazarsanız daha çok sevinirim tek kişi değilde birden fazla kişi yararlanabilmesi adına :)
Herkes' e iyi forumlar dilerim <3

Dosya Eklentileri

• Texture Changer Granny.rar
    977,6 KB · Gösterim: 220
Son düzenleme:
Geri