Google Fotograflar Uygulaması Sorunu(Yardım Lazım Hocam) | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Google Fotograflar Uygulaması Sorunu(Yardım Lazım Hocam)

'Forum Dışı' forumunda StarkTR tarafından 18 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

227
    173
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Öğrenci
    İzmir
    Google Fotoğraflar uygulamasını telefonumfan sildim fakat galerideki bütün fotograflar silindi bazıları çok değerli anlardı fotoğraflarıma nasıl geri kavusabilirim?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. mustafask

mustafask Oyun Operatörü Oyun Moderatörü Üye

77
    49
    691
    7 Eylül 2015
    Erkek
    balıkesir
    tekrar yüklemeyi denedinmi.

Whistle bunu beğendi.
  3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.822
    1.053
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    O resimler google drive sunucularında barınıyor. Google hesabınızda silmediyseniz uygulamayı tekrar yüklediğinizde geri gelecektir. ;)

4. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

227
    173
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Öğrenci
    İzmir
    denedim sorun giderilmedi telefonda müzikler ve videolarda görünmüyor...

5. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.822
    1.053
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... bu urlye girdikten sonra telefonunuzda kullandığınız gmail hesabıyla giriş yapabilir misiniz?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.