Yardım - Gmake Error1 | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım Gmake Error1

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda Ezworth tarafından 7 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. Ezworth

Ezworth Aktif Üye Üye

11
    6
    253
    3 Mart 2019
    Erkek
    Denizli
    Kod (Text):
    1. gmake: *** [.obj/OXEvent.o] Error 1
    2. gmake: *** Waiting for unfinished jobs....
    3. gmake: *** [.obj/arena.o] Error 1
    4. gmake: *** [.obj/battle.o] Error 1
    5. In file included from building.cpp:7:
    6. packet.h:1471: error: duplicate 'typedef'
    7. packet.h:1471: error: two or more data types in declaration of 'TPacketGCTargetInfo'
    8. packet.h:1480: error: expected unqualified-id before '{' token
    9. packet.h:1484: error: expected constructor, destructor, or type conversion before ';' token
    10. gmake: *** [.obj/building.o] Error 1
    11.  
    Gmake yaparken böle bir hata alıyorum. 1,2 değişiklik yaptım ama bu dosyalar da değil.Gmake clean gmake dep düzgün çalışıyor ama -j20 yaptığım da böle bir hata alıyorum.

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.729
    1.017
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Süslü parentezlerde sıkıntı var gibi.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.