Çözüldü GM YETKİSİNE GÖRE LOGO SİSTEMİ EKLEMEYE ÇALIŞIYORUM GA SGM MOD LOGOSU YANIP SÖNMESİ İÇİN

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Zenith

Üye
Üye
Başlıktada belirttiğim gibi sistemi eklemek istiyorum fakat
0124_182030.jpg

Resimdeki gibi logolar üst üste bindi bu sorun için bakılabilecek özel bi yer var mı yoksa bütün kaynak kodları gözden mi geçirmeliyim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

Çözüm
Peki sorun neymiş acaba?
playersettingsmodule.py de yerleştirilecek kodları açıklamada üzerine ekleyin yazarken aslında doğurusunun eklenecek yerin altına eklenecek olamasıymış yabancı bir forumda tesadüfen ss alıp göndermiş bir arkadaş bende görüp değiştirip denedim
1 haftadır üstüne ekleyip duruyorum açıklamada öyle yazdığı için her kombinasyonu denedim
CLİENT SYSERR
0124 18:19:13266 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 34150
0124 18:19:13267 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 34150
0124 18:19:13267 :: CPythonCharacterManager::CreateInstance VID[21472] Race[34150]
AUTH SYSERR
SYSERR: Jan 24 18:18:58.892171 :: socket_connect: HOST localhost:15000, could not connect.
SYSERR: Jan 24 18:18:58.892899 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Table 'account.guild' doesn't exist
query: SELECT id FROM guild
DB SYSERR ALAKASI VAR MI BİLMİYORUM AMA ATIYORUM HEPSİNİ
SYSERR: Jan 24 18:18:56.794506 :: pid_init:
Start of pid: 1180
CH 99 SYSERR
SYSERR: Jan 24 18:19:09.239157 :: pid_init:
Start of pid: 1205
CH1 CORE1 SYSSERR
SYSERR: Jan 24 18:19:00.877068 :: pid_init:
Start of pid: 1191
,BELİRTİLEN Bİ DURUM YOK SANIRIM BUNDAN ÖNCEKİ DENEMEMDE LOGOLAR HİÇ YÜKLENMİYORDU AMA GM YETKİLERİ ÇALIŞIYORDU BUGÜN SRC CLİENT VE ROOT-LOCALE DEKİ KODLARI TEKRAR GÖZDEN GEÇİRDİM AMA HALA NE NEREYE YAZILIYOR TAM OLARAK BİLMİYORUM DOSYALARIN İÇİNDEKİ DENİLENLERİ YAPTIM EKSİK GEDİK YERLERİ VARDI TAMAMLAMAYA ÇALIŞTIM BU OLDU EN AZINDAN LOGOLAR GELDİ BU DA Bİ GELİŞME :) ŞİMDİ VARSA BU SORUNA ÖZEL BİR KONUM DİREK ORAYA BAKAYIM YOKSA TEKRAR HEPSİNİ ELDEN GEÇİRİCEM YİNE

Syserr kayıtlarında net bir şey yok maalesef.
Src kısmını gözden geçirin. Sonrasında playersettingmodule.py dosyasına da ayrıca dikkat edin.
Son olarak common üzerinde değişiklik yapıldığı için, sadece game'i değil db'yi de build etmeniz gerekiyor.

UZUN VE GEREKSİZ UĞRAŞLAR SONUCUNDA SİSTEMİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE EKLEMEYİ BAŞARDIM İLK PROJEM OLDUĞUNDAN DOLAYI NEDİR NE DEĞİLDİR TAM OLARAK BİLMİYORDUM YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAN HERKESE TEŞEKKÜRLER YARDIM İSTEME AMAÇLI BİRİLERİNİ SIKBOĞAZ ETTİYSEM KUSURA BAKMASIN :) ---------------KANIT ----------
0131_002320.jpg

UZUN VE GEREKSİZ UĞRAŞLAR SONUCUNDA SİSTEMİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE EKLEMEYİ BAŞARDIM İLK PROJEM OLDUĞUNDAN DOLAYI NEDİR NE DEĞİLDİR TAM OLARAK BİLMİYORDUM YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAN HERKESE TEŞEKKÜRLER YARDIM İSTEME AMAÇLI BİRİLERİNİ SIKBOĞAZ ETTİYSEM KUSURA BAKMASIN :) ---------------KANIT ----------5902 eklentisini görüntüle
Peki sorun neymiş acaba?

Peki sorun neymiş acaba?
playersettingsmodule.py de yerleştirilecek kodları açıklamada üzerine ekleyin yazarken aslında doğurusunun eklenecek yerin altına eklenecek olamasıymış yabancı bir forumda tesadüfen ss alıp göndermiş bir arkadaş bende görüp değiştirip denedim
1 haftadır üstüne ekleyip duruyorum açıklamada öyle yazdığı için her kombinasyonu denedim

Çözüm
Her zaman çözüm belirtmeyi unutmayınız.
Çözüm belirttiğiniz için konuyu kilitliyorum.
İyi forumlar dilerim. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri