Gitmek mi zor kalmak mı!


Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Mesaj
1.535
Beğeni
224
Puan
1.924
Beşiktaş Yönetimi, Manuel Fernandes için ikiye bölündü. İdarecilerin bir bölümü, “Takım için çok önemli, kalsın” diyor. Ancak bazı yöneticiler ise, “Ekonomik krizdeyiz. Cazip teklifleri değerlendirelim” görüşünü savunuyor

Kara Kartal’ın orta sahadaki kilit ismi Manuel Fernandes’e teklif yağıyor. İngiltere, İspanya ve İtalya’nın büyük kulüplerinden çok cazip teklifler alan Portekizli futbolcunun kritik durumu, Beşiktaş Yönetimi’ni de ikiye böldü. Yönetimin büyük çoğunluğu, “Fernandes bizim için çok önemli bir futbolcu. Gelecek sezon iddialı bir kadro kuracaksak, Fernandes bizim kilit oyuncumuz olacak. Satmayalım” görüşünü savunuyor. Ancak bazı idarecilerin de, “Ekonomik sıkıntı yaşıyoruz. Avrupa’dan çok cazip teklifler alıyoruz. Bu önerileri değerlendirelim. Hem kar etmiş oluruz, hem de krizden çıkış adına bir adım atarız” diyor. Fernandes’in de kariyerine İngiltere’de devam etmek istediği biliniyor.

Derbinin kilit ismi

Galatasaray derbisinde de Beşiktaş’ın en büyük kozu olarak Manuel Fernandes bir adım öne çıkıyor. Orta sahada tüm topların Fernandes’te toplanmasını isteyen Tayfur Havutçu, 26 yaşındaki futbolcuya çok güveniyor.
 
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Üst