Çözülemedi FTP locale lz dosyalarını değiştirdim güncelleme yaptı ama oyuna girerken atıyor

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Heradot

Çaylak Üye
Üye
Locale dosyasından item protoyu düzenledim sonra lz dönüştürücü ile dönüştürüp sunucuma attım pack attı lakin oyuna giremiyorum acil yardım

Aldığın hatanın ekran görüntüsünü, syserr alıyorsan onlarıda konuya dahil edersen yardımcı olabiliriz. Bu şekilde çok zor.

hatanın sebebine bakabileceğim bi yer uzantı varmı acemiyim yeni yeni öğreniyorum oyun açılırken id şifre yazıyor karakter ekranı gelmeden atıyo bu illaki bi yere hata kodu olarak gidiyordur eğer müsait bi zamanda tarif ederseniz o kodu buraya direk atarım

Sorun halen devam ediyorsa Teamviever üzerinden yardımcı olurum.

bir problem bitiyor diğeri başlıyo locale dosyamın içerisinde proto dosyaları boş haldeydi serverin kurulu oldugu yerde protogeneratör buldum oda aynı şekilde item_proto yapıyor sadece boş gösteriyormuş denediğim özellikler çalıştı lakin oh be demeye kalamdı ftp üzerinden sunucuya local.eix.lz local.epk.lz dosyalarını crlist leri düzenledim attım ama autopackte local.ez.lz indirilemedi hatası alıyorum

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri