FreeBSD 13 Kurulumu Videolu Anlatım

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
1
Merhaba arkadaşlar,
Bu konumuzda FreeBSD 13 kurulumundan bahsedeceğim. Daha önce sitemizde Freebsd kurulumlarıyla ilgili bir sürü rehber paylaşıldı ancak güncel sürüm içinde türkçe kaynak hazırlama amacı ile bu konuyu oluşturuyorum.

Bu konuda anlatılanları uygulamadan önce bilgisayarınıza kurmanız gereken programlar ve indirmeniz gereken dosyalar vardır.

Kurulum videosu;
Swap alanıyla alakalı çok sorular geldiği için diskleri elle ayarlamayı da gösterdim.

pcmi değiştin eray admin taskbar soldaydı

Hayır. Aynı bilgisayar farklı işletim sistemi. :)
Farklılık olsun diye dolanıyorum işte.. :p

Ellerine sağlık, yine yapacağını yapmışsın. :)

merhaba freebsd 9.3 ile sıfırdan altyapı oluşturmak için yayınladığınız videoları izledim ve 9.3 güncel olmadığı için olsa gerek birçok aşamada hatalar aldım bir türlü altyapıyı oluşturamadım ve vazgeçtim fakat bu freebsd 13 le tekrar denedim ve aldığım hataları bu sürümde almadım amacım şu metin2 server oluşturmak yani bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum sorum şu : freebsd13 ile sıfırdan altyapı oluşturmak adlı konu dizinizde talimatları baştan itibaren mi uygulamalıyım yoksa başlangıç olarak tavsiye edeceğiniz bir video varmı yada freebsd 13 video sonrasında bu konu üzerine yayınlanacak videolar gelecek mi

Videoları yayınladığım dönemde de zaten desteklenmiyordu. Videodaki adımları uygularsanız başarabilirsiniz. Eğer yine olmuyorsa git üzerinde eklediğim dosyaları temin ederek devam edebilirsiniz.

13 ün linkini güncellermisiniz udemy üzerinden indirme linkinize tıkladım fakat hiç bir yerde bulamıyorum 13 versiyonunu

Geri