FiraFall Online

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
İnternette sıkılmış oyunları araştırıyordum. Ummadık bir web sitesinde Firefall Onlinenin tanıtımını gördüm. İnternette biraz araştırdım gayet güzel bir oyun. Bende sizlere önermek için bu konuyu açtım.
Öncelikle oyun hakkında bilgiler vermek isterim.

"Dünya asla eskisi gibi olmayacak. Crystite Wars’ dan sonra istemeden de olsa insanlık Melding adındaki en kötü düşmanını çağırmış oldu. Kaza ile keşfedilen bu kötülük bir anda dünyaya hakim olmuştur. İnsanlık hayatta kalmak için topraklarını korumaya çalışarak mevcut teknolojileri ile büyük bir savaş içine girmiştir.”

Evet her ne kadar hikayesiyle ilgilenmeseniz de, senaryosundaki akıcılıkla Firefall son zamanların en iddalı MMOFPS oyunlarından biri. Oyunumuz takım tabanlı bir aksiyon oyunudur. Geniş ve açık haritalar üzerinde arkadaşlarınızla Melding (hikayede adı geçen kötülerin başı) ve ordusuna karşı büyük bir hayat mücadelesi veriyorsunuz. Her MMO oyununda olduğu gibi Firefall’ da da görevler yaparak, yaratıkları öldürerek seviye atlıyorsunuz ve seviyenize göre karakterinizde yeni eşyalar kullanabiliyorsunuz.

choseninvasion.jpg

battlemedic.jpg

Dread2.png

Screenshot08.jpg

Kısacası aksiyonu seven ve sürekli bir mücadele içinde çarpışmak isteyen oyuncular için gerçekten süper bir oyun özellikle takım tabanlı olması sayesinde arkadaşlarınızla hiç durmadan maceradan maceraya atlayabilirsiniz.

"Firefall Blackwater Anomaly Gameplay Trailer"

Firefall Online Sistem Gereksinimleri:

CPU/Processor: Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz / AMD Phenom II X2 545
Video Card Required: Nvidia GeForce GTS 250 / ATI Radeon HD 5670 512MB
Minimum RAM (Memory): 3 GB
Hard Drive Space Required: 16 GB
DirectX Version Needed: 9

Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
Oyunun görseli hiçte fena değil bakmakta fayda var. Teşekkür.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Oyunda diğer oyunların yapısından farklı bir sistem kullanılmış. FPS ile RPG karışımı bir oyun olmuş. Umarım oyun sizin beklentilerinizi karşılar.
Keyifli oyunlar dilerim :)

Geri