Filesler Güncellendi &Misali2 Tarzında 1-105-1-99 YENİ-ÖZEL Files Satışta-1-120-55-120-65-250 Filesler

tuncer61

Aktif Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar Yıllardır Bu Piyasanın İçindeyim Ve Files Geliştirip Kendime Oyun Açan Birisiyim Bu İşi Ticaretinden Dolayı kesinlikle Yapmıyorum Hiçbirkimseye Denemediğim Filesi asla satmıyorum Kendi oyunlarımda Online Üzerinde deneyip Eksiklerini hatalarını giderip öyle sağlamaktayım.

Fileslerimi 2022 Haziran Ayı İtibarıyla Güncellemiş Bulunmaktayım Fileslerim Full Fixli olup Herhangi bir sorun bulunduğunda Ücretsiz düzeltmekteyim Test Serverimde Var istediğiniz kadar girip İnceleyebilirsiniz Sizlere denemeden hiçbir ürünn satışı yapmıyoruz 1-105 Filesim Tamamen Misali2 Gibi Serverler Baz alınarak geliştirilmiştir
İçerisinde Birçok ücretli Sistemi barındıran ve içerisinde hiçbir gereksiz pasif kod bulunmamaktadır Çok özenle titizlikle Çalışıp geliştirdiğim filestir , Bu Filese Sonuna kadar kefil olabilirim,( Fiyatıda Bu yüzden Biraz Yüksektir)
İsteyen Kişiye istediği şekilde hazırlayıpta teslim ederiz Sistem kaldırıp Sistem ekleyebilriz Oyun Düzenlemede Bilgisi olmayan arkadaşlarada belli bir ücret karşılığında Oyunu Tamamen istediklerini Oyun tarzına çevirip hazırlayabiliriz,

Beni tanıyan bilir çok titizlikle çalışan birisiyim Yıllardır bu işi yapmaktayım Kendinize bir geliştirici arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz, Fileslerimle Yüksek onlinelere hitap edebilirsiniz Tek ihtiyacınız olan gerçek bir reklam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fileslerimizde hiçbir görünen hata,bug,kesinlikle yoktur bulunması durumunda Ücretsiz Düzeltmekle yükümlüyüz

Source Satışına gelirsek Herkese Source Satışı kesinlikle yapılmıyacaktır
Kişinin güvenilirliğine Bakılıp Öyle Source Satışı olacaktır

Mysql Sürümü 5.5

Gcc sürümü "10"
-Client v2019'
Python sürüm : 2.7
- Dump proto v2019
- Cryptopp 8.20.
Game ve db sürüm : mainline_r source

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Tıkla tüm herşeyi detaylı gör
Canlı Destekten Veya Whatsaaptan Mesaj atarak Test Serverimize Girebilirsiniz

Lİnke tıklayarak 1-99 Oldschool Filesimizi Görebilirsiniz

Tıkla tüm herşeyi detaylı gör

Lİnke tıklayarak 65-250 sistemlerini ve resimlerini detaylıca görebilirsiniz

65-250 FİLESİM Birçok Oyunda Denenmiştir.

----------------------------------------------------------------------
AÇILAN REFERANS SERVERLERİMİZ
-------------------------------------------------------------------------------------
Adorn2 65-250 Bol Dönüşüm Server 07 Ocakta Açıldı (AÇILDI)
Jaweska2 65-250 Bol Dönüşüm Server (Açıldı)
SoloMt2 1-105 Orta Emek (Açıldı)
M2Kaos 65-250 Bol Dönüşüm (Açıldı)
ZenithMt2 1-99 Orta Emek (Açıldı)
Forya2 1-120 Farm Server (Açıldı)
OldMt2 1-99 Oldschool Server (AÇILDI)
ErosMt2 65-250 Bol Dönüşüm ( AÇILDI)
GOLFMT2 65-250 Farm Server 05 Kasımda Açıldı ( AÇILDI)
SquitMt2 1-99 OldShool -( AÇILDI)
HeroMetin2 1-99 Orta Emek -( AÇILDI)
Costarika2 65-250 Farm Server-( AÇILDI)
Destroy2 1-105 Orta Emek-( AÇILDI)
Akara2 65-250 Farm Server-( AÇILDI)
Heda2 55-105 Orta Kolay Server -( AÇILDI) VİDEOLARI VAR

SARAYMT2 (65-250) 750 ONLİNE AÇILDI VİDEOLARI VAR
DEMİR2 (65-250) Açıldı
UNİCORN2 (1-105) Açıldı
Sharap2 (1-99) Açıldı
OLİVERA2 (1-105) 500 ONLİNE AÇILDI
MİTRAMT2 (65-250) 300 ONLİNE AÇILDI
FLEXMT2 (1-105) 500 ONLİNE AÇILDI
ENDLESSM2 (1-105) 400 ONLİNE AÇILDI
AVALONMT2 (1-105) 600 ONLİNE AÇILDI
NARCOS2 (1-99) BİLİNMİYOR
HEDA2 (55-105) 1300 REKOR ONLİNE VİDEOLARI VAR
NELVAGORMT2 (65-250) +750 REKOR ONLİNE 5 AY AÇIK KALDI VİDEOLARI VAR
COSTARİKAMT2 (65-250) +1200 Online REKOR ONLİNE VİDEOLARI VAR
ALBOSMT2 (98-99) 400 ONLİNE REKOR ONLİNE
AKARA2 (65-250) 600 REKOR ONLİNE 3 AYDIR AÇIK
EMPERİAMT2 (65-250) 300 Online REKOR ONLİNE
DNAMETİN2 (1-105) 500 Online REKOR ONLİNE
TİTANMETİN2 (65-250) 300 ONLİNE REKOR ONLİNE
TruvaMt2 (1-99) +400 Online REKOR ONLİNE
HadesMt2 (1-105) +600 Online REKOR ONLİNE
DATANETRON (FİRMA) Kullanılmakta
Ve Birsürü daha müşterim mevcuttur.
---------------------------------------------------------------------

Start Verildiğinde Anında Açılmaktadır Files Kaynaklı Hiçbir Yavaşlık Yoktur,
Saldırılara Karşı hiçbir Kimse kesinlikle Oyuna Zarar veremez. 3000 Kişide Giricek olsa Start Verdiğiniz Anda 10 Saniye içerisinde tüm herkesi oyuna alır .
Web Sitem :

2 Çeşit Filesim Mevcuttur 1-105 -55-105 - 1-99- 55-99- Türünde Ayarlanabilen Full Offical Stabil Sistemli Orta Emek Filesim
Full Şekilde Ayarlıdır Hiçbir Ayar Gerektirmez. 1500 Oyuncuda Oynatılıp Yedekler Alınmıştır.

https://www.metin2serverpanel.com
2.. Filesim Olarakta Rina Tarzı Offical Sistemli Filesimdir. Files 1-105 Filesimden 65-250 Çevrilmiş Olup Zırh Silah,Maplar,Yeni Dönüşümler Eklenerek Hazırlanmıştır Yani Demem Şuki 65-250 Rina Filesim de 1-105 Filesimde 1500 Oyuncuda Denenmiştir.
İsteyen Arkadaşlar Detaylı Bilgi Almak isterlerse Onlara Serverin aktif halindeki Videoları Kanıtları Atabilirim
Test Sunucularım Mevcuttur İstediğiniz Kadar İnceleyebilir,Test Etme İmkanınız Mevcuttur
Fileslerime Sistemsel Destek Vermekteyim.
Filesim 1-105 ve 55-105 Olacak şekilde full Ayarlıdır.

Skype live: tuncer6100

Web Sitem : https://www.metin2serverpanel.comBelirli Kişişere Src Satışım olacaktır

Skype live: tuncer6100
https://www.metin2serverpanel.com

Bu ilk 2 Video ilk açtığım Heda2 Sunucusuna aittir. Nisan ayında açılmış olan

En Sonki videom Haziran ayındaki En kalabalık 1200 rekor online gördüğüm sunucudur.
1 Adet 65-250 Alındı Hayırlısı Olsun <3 Referans Olarak Yaz Abi
yaklaşık 7 Aydır birlikte çalışıyoruz daha 1 gün bile işini aksatmadı 1-105 filesi aldım müşterilerimden gelen herhangi bir sorunu 24 saat içerisinde çözüp bana iletti şimdiye kadar çalıştığınız bütün geliştiricileri unutun Tuncer61 fark yaratacaktır.
Kendisinden 65-250 Files Satın aldım Oyunum hala aktiif hiiçbir sorunum yok tek tık çıkan eksikleri söylediğim anda hallediyor
gerçekten tuncer61 i çoğu yerde kötüleyenleri görürsünüz ama cidden böyle biri değil Parmakla gösterilecek nadir insanlardan biri bu piyasada en azından.

Tuncer Beyden SRCLİ Files Aldık Gerçekten Yardımcı Oldu Sorunsuz Files Ekipleride Çok Sağlam Başarılı İlgililer Çok Teşekkür Ediyorum Kendisine 28 Mayısta SarayMt2 Online :)
Files satın aldım anında teslim etti güvenilir sorunsuz şu an oyunum sorunsuz devam etmektedir. her türlü ilgi alakayı veriyor bu hizmetten ötürü teşekkür ediyorum
Eğer almayı vs düşünüyorsanız güvenilir, sorunsuz, ücretsiz her türlü destek sağlıyor
Kendisiyle ticaretim oldu sözünün eri bir insan elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyor hem fiyat konusunda hemde vermiş olduğu hizmet konusunda tercih edilebilecek birisi.
Hizmet sorunsuz bir şekilde teslim alındı.
1-105 Files Satın alındı

Her Konuda destek ve yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum :)

Tavsiye ederim.
Arkadaşlar gayet ilgili, alakalı ve işini bilen bir arkadaş olduğunu anladım hiç ben bunları yapmak zorunda değilim demeden her konuda desteğini gösterdi. Kendisine teşekkürlerimi burdanda iletiyorum.

Ticaret yapıldı herşey anlatıldığı gibi sorunsuz güvenebilirsiniz.

İşini çok profesyonelce yaptı kardeşimiz sağolsun.Tasarımlarından son derece memnum kaldık kesinlikle tasarım yaptırmayı düşünenlere tavsiye ederiz.
Alış veriş güvenilirdir,
Teşekkür ederiz tasarımlar için
ZorMetin2 ! :)
İşini çok profesyonelce yaptı kardeşimiz sağolsun.Tasarımlarından son derece memnum kaldık kesinlikle tasarım yaptırmayı düşünenlere tavsiye ederiz.
alan arkadaslara sımdıden hayırlı olsun gayet basarlı bır fırma sahıbıdir
kendisinden metin2 tasarım aldım gayet memnunum eline sağlık.
gerçekten çok memnun kaldım ilgi konusunda hemen cevap aldım teşekkür ederim.

Son düzenleme:

hasanmacit

developgenel kurmay başkanı
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Yazar
fix yazılarını sil kardo bu forum fixli files satılmasını istemiyo çok karşılar "niye fixledin, bu fixi şu filesten almışsın" diyip duruyolar

XPyrion

TR/EN
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Yazar
Hayırlı satışlar.
Şunu da belirtelim files üzerinde bir değişiklik yapılamıyor.