Filesler Canımı Çok Sıktı

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Artık sürekli hata yap , konu aç , onu derle bunu derle bi sıkıntı bastı galiba filesin çıkmasını bekleyip onu düzenleyeceğim :( çünkü 1 ay içerisinde 6 kere files değiştirip hepsibde tekrar tekrar aynı şeyleri yapmak baydı :)

Muhabbetin içeriği belli olması adına konu başlığını düzenledim.
:D Bu kadar files değiştirmek yerine rehberi izleyip kendi filesini yapsaydın keşke

Vs açılmıyor sanıyorudum ben o yüzden halbuki crackliler hatalıymış :(

İsterseniz Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi 'ni takip ederek kendi filesinizi oluşturun. Zaten geçen sefer bilgisayarınıza konuk olduğumda visual studio 2019'u kurup çalıştırabilmiştik.

Sürekli files değiştirerek bir sonuç alınmaz maalesef. Karşılaştığınız hataları çözmeniz gerekiyor.

İster sıfır olsun ister 2.el ol olsun bir yerden sonra kanser ediyor ben bunu anladım :D Mevzu fileste değil, kafada bitiyor bence :sürekli-dizi13:

Çözemediğiniz bi sorun çıktığında üstünde uzunca süre uğraşıp yine sonuç alınamıyorsa en azından ara vermekte fayda var. Çünkü sonuç alınamayınca insanda heves kalmıyor. Arada dinlenmek gerekiyor. :)

Çözemediğiniz yerlerde sitemizde yardım almak için konu açabilirsiniz. Bilgimiz yettiği sürece yol göstermeye çalışıyoruz. Fakat her şeyden önce sabırlı olmalı ve sürekli yeni şeyleri öğrenmeye açık olmanız gerekiyor. Bu sadece Metin2 files geliştirmek için değil. Mesela web geliştiriciliği yapmak istiyorsunuz diyelim. Bunda da bazen öyle hatalarla karşılaşılıyor ki insan bıkacak noktaya geliyor. En iyi yöntem arada dinlenmek ve öyle devam etmek. ;)

Geri