Fatih Terim: İnşallah tarih yazarız

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, MP Antalyaspor maçını değerlendirdikten sonra, hafta içinde Real Madrid ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi grup maçı hakkında da "İnşallah Real Madrid karşısında tarih yazarız" ifadelerini kullandı.
fft104mm2513922.jpg

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, 1-1 berabere kaldıkları Medical Park Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, "3 beraberlik 6 puan kaybı ediyor. Bu da bizim beklediğimiz bir şey değil. Ama lig maratonunda bunları hallederiz diye düşünüyoruz. Son bölümde maçı da kaybedebilirdik. İyi oynadığımızı söyleyemem ama çok gol pozisyonuna girdik. Bazı oyuncularımızın aldıkları şansları değerlendirmeleri gerekir. Galatasaray bunları aşar. Futbolda var bunlar. Antalyaspor'u da tebrik ediyorum, başarılar diliyorum." sözlerini söyledi.

Madrid maçını da değerlendirdi

17 Eylül 2013 Salı günü Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Türk Telekom Arena Stadı'nda Real Madrid'i konuk edecekleri maç hakkında da konuşan Terim, "Atmosferi, taktik anlayışı değişik bir maç olacak Real Madrid maçı. Kendi seyircimiz önünde, o meşhur Ali Sami Yen Arena baskısını yakalayacağımızı inanıyorum. Daha fazla mücadele olacaktır. O hepimizin bildiği bir seviye. Daha farklı olacak. İnşallah bir tarih yazarız Real Madrid maçında." ifadelerini kullandı.

Geri