Fantastik Dünya'ya Merhaba!

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Adınız : Eray
Yaşınız : 19
Meslek : Öğrenci
Casro2 nereden bulduğunuz : Zaten kendimiz geliştirdik.
Casro2 beğenip beğenmediğiniz : Zorluğu iyi aslında ama bazı sorunları var. Onlarda giderilmeye çalışılacak.
Şablon Dışındaki Düşünceleriniz : Serveri yöneten birisi olarak bu tanışma konusu biraz garip kaçtı galiba. :D
Casro2 serverinin geliştirilmesinden sorumluyum. Oyun ile ilgili teknik konularda çalışıyorum.
Ekip arkadaşlarıma gelecek olursak bizler MMOTutkunları aracılığıyla tanıştık ve senelerce beraber işler yürüttük. Belki de en iddialı projemiz Casro2 olacaktır diye düşünüyorum. Ekip arkadaşlarıma sabrettikleri, ümidi kesmedikleri ve her türlü desteği sundukları için teşekkür ederim.
[CoMa]Whistle

Kasimir

Üye
Üye
Merhaba öncedende takip etme fırsatım oldu hala sunucu üzerine çalışılması geliştirici arkadaşlarımızın ne kadar çalıştığını gösteriyor burada oyuncuların ve oyun yapısının ne kadar dikkate alındığı belli olmuş oluyor gerçek nostalji hissini aldım bunu yaşatacağınada kesinlikle eminim istediğiniz yere ulaşmanızı temenni eder işlerinizde başarılar dilerim iyi çalışmalar

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
@Kasimir değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Umarım bu çabalarımızın sonucunda güzel bi oyun projesi ortaya çıkarabiliriz. :)