Server Files Eva2 / PhiliaSophia Server Files - Bir batış hikayesi

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle herkese selamun aleyküm, bundan bir hafta önce @daimonvevo files almaya çalışıyordu ben de önerilerde bulundum.

Bulunduğum birkaç öneri arasından @Philia @SCAGAME bu şahıslardan alanlar hep sorunlu çıktığından bunların da aynı son ulaşacağını düşünüp almamalarını önerdim. Gidip aldılar ve Eva2 adlı sunucuyu açtılar. Files alındığında ilk günde farkettiğim damage sınırını arttırmaya çalışmışlar ama becerememişler aynı ekleyip beceremeyip yarım bıraktığı yüzlerce sistemler gibi. Ayrıca bu şahıslar kendilerini geliştirici olarak adlandırıp 2 satır c++ kodundan anlamıyorlar. Zaten files kendilerine ait bile değil. Millete sistem eklettirerek ve milletin filesini satarak bir yerlere gelmeye çalışmışlar bunu gördük. Packın içine girin orta doğu misali ne ararsanız var. 3 tane uiscript saydım gerisini siz düşünün.

Bunlar, bizim discordumuza gelip ben onların filesinin ne olduğunu söylediğimde, açığımı arar gibi her yerden beri araştırıp, gecenin köründe ben uyurken 3 5 kişi discorddan arayıp aklınca bir şeyler denediler. Sabah kalkıtığımda 1 sene önceki yazdıklarımın ssini koyup beni akıllarınca küçük düşürmeye çalışmışlar. Bu kadar seviyesiz insanlara biraz da onların seviyesine inerek aynı dilde bir konuşma yapmam gerektiğini bu konuda anlatıyorum. Velhasıl kelam lafı uzatmadan çorbaya geçelim.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Ayrıca İnsanları çıkarları uğruna kullanıp, para için arkadaşlarını ve arkadaşlıklarını satan bir iş beceremeyenlere gelsin.

Afiyet olsun. Herkese kolay gelsin.

paylaşım için teşekkürler hocam

Paylaşım için teşekkürler
İçerisinde client src bulunmuyor arkadaşlar indirecekler ona göre indirebilirler

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Paylaşım için teşekkürler. Konuda filese dair hiç bir bilgi bulunmuyor.
Kurallar gereği filese ait bilgileri (tamamı olmasa dahi) konuya dahil ederseniz sevinirim.

Clıent Src sı bır takım kımseler tarafından sızdırılacakmıs takıpteyız

ne durumda olursa olsun wareze atılan donatılmış fileslerden uzak durun. bunu yapımcısı ile alakalı olarak söylemiyorum lafım yanlış yerlere çekilmesin. fakat yapılan her adımdan emin olun. kişi herhangi bir sistemi yanlış eklemiş olabilir, kötü niyetliyse açık koymuş olabilir. en basitinden ufak bir yerde hata bile olsa böyle donatılmış fileslerde oyunun gidişatını bozacaktır. mümkün olduğu sürece sistemleri kendiniz ekleyip test edip sonra diğer sisteme geçin.

Pack kapatma işlemini bir türlü halledemedim? Sebebi nedir. start.bat dosyasını acıyorum acıldığı andan itibaren cmd dosyası geri kapanıyor. Herhangi bir hata yok? yardımcı olabilicek varmı

Son düzenleme:
Link çalışmadığı için kapatıldı. Eğer tekrar güncellemek isterseniz bildirimde bulunabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri