Eski tip bi server düşünün

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Eski tr'yi anımsatıcak ama hafiften kolaylaşıcak bi sv düşünün.
Başlangıcının nasıl olmasını isterdiniz?
Şuan ki örnek başlangıç bu şekilde..
Lütfen eski tip bi server için neler düşünüyorsanız yorumlarda belirtirseniz sevinirim.
Burda ki her bireyin yorumu benim için önemli.

Şimdiden teşekkürler..

Adsız.png

TR tipi olmasa da gayet güzel çalışan level questleride aktif sizce bunlar da nasıl olmalı?

Adsız2.png
Adsız3.png

giphy.gif

Son düzenleme:
Biz bu düşünceyle yola çıkarak
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
projesini geliştirdik ve tamamladıkta fakat süreç içerisinde oyuncuların istek ve beklentileri değişim gösterdi, şuan eski tip bir serverin yeterli oyuncu bulamayacağınız düşünüyorum açıkcası, projeyi askıya almamızda bu da sebepler arasındaydı.Bence fikrinizi tekrar gözden geçirin , zira vakit=nakit

Heyecanınızı taktir ediyorum ancak oyuncular 0-99'u artık tercih etmemeye başladı. Bu tarz eski versiyonu tercih ederler mi bilmiyorum. Sonuçta insanlar alıştı yeni şeylere :D

Deneyimlemiş biri olarak söyleyeyim Ben reklam vb yapıp instagram hesabı ile de günümüz serverların bir tık ötesine geçip GM karakterinin selfilerini, eğlenceli anlarını paylaşarak bir server açtım sonuç 4 online. Artık kimse 1-99 1-120 oynamak istemiyor.
Benim en sevdiğim tarz olmasına rağmen oyunculara ayak uydurmak adına yeni bir files editlemeyi düşünüyorum

Geri