EoS TR (Echo of Soul Türkiye) Forum İlk Konusu

Jeex

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Büyük ihtimal daha açılalı 2 gün olan TR serverlarımızda, dün saat 01.00 dan yaklaşık 6 yada 7 e kadar oynamış bulunmaktayım. İlk görüşlerim nelerdir, neleri beğendim , neleri beğenmedim hemen sizlerle paylaşayım.

Oyunda pek beğenmediğim kısım yok. Sadece ve sadece, karakter cinsiyeti ayarlayamama var. Yani karakter aslen kızsa, kız kalıyor. Erkekse, erkek.

*** Bu oyunu kulaklıkla oynamazsanız, oyuna ayıp edersiniz ! Türkçe konuşmalar o kadar gerçekçi ve duyguyu aktarıyorki inanamassınız. Adı yaralı olan bir NPC nin "Ahh acıyor" diye bağırmasını duyduğum anda gözümden büyüyen bir olay oldu. Hikayede kurgu olarak esir olan bir kadının çığlıklar atması gibi bir sürü olay var bu seslerde. Kesinlikle kulaklığınızı takın ve oyunun içine dalın.

Oyunda çok fazla görev yapıyorsunuz. Sürekli dolaşıyor ve görev yapıyorsunuz fakat iyi yanı şu, size 10 tane şundan kes, 20 tane bunu öldür demiyor. Genellikle 2 adet kesmenizi istiyor. Zaten bir görevi bitirmeniz en fazla 10 dakikanızı alır. Görevler çok fakat sıkmayacak derece.

Not: daha detaylı anlatımlar elbet olacak, bunlar ilk görüşlerim. Akşam ss ler paylaşılacak :) İyi forumlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkçe dublajıda mı varmış. Denemeye değer. :)

Türkçe dublajıda mı varmış. Denemeye değer. :)

Oyun tamamen Türkçe ve o sesler beni o kadar içine çektiki anlatamam. Arada bir ses kirliliği yaratan sesler var fakat onları takmassanız, gerçekten muhteşem.

Eos17-06-02_001.jpg
Eos17-06-02_001.jpg
Eos17-06-02_003.jpg
Eos17-06-02_004.jpg
Eos17-06-02_005.jpg
Eos17-06-02_007.jpg
Eos17-06-02_008.jpg
Eos17-06-02_009.jpg

Şöyle ss lerimizide bırakalım buraya :)

Dosya Eklentileri

• Eos17-06-02_002.jpg
    Eos17-06-02_002.jpg
    522,8 KB · Gösterim: 617
Oyun tamamen Türkçe ve o sesler beni o kadar içine çektiki anlatamam. Arada bir ses kirliliği yaratan sesler var fakat onları takmassanız, gerçekten muhteşem.

Bir kanal açıp videolu şekilde oyunları denemeyi düşündünüz mü? Aliveingames gibi.

Düşünmedim değil [emoji23] Fakat malum, pc çöp [emoji24] Neden sordunki abi ?

Oyunları tek tek oynayıp burada düşüncelerini paylaşıyorsun. İlginin olduğunu düşündüm. :) Eğer ileride daha iyi bir PC elde edebilirsen video işine giriş derim. Malum Aliveingames kapandıktan sonra bu işi ciddi bir şekilde yapacak kişide kalmadı. :(

Oyunları tek tek oynayıp burada düşüncelerini paylaşıyorsun. İlginin olduğunu düşündüm. :) Eğer ileride daha iyi bir PC elde edebilirsen video işine giriş derim. Malum Aliveingames kapandıktan sonra bu işi ciddi bir şekilde yapacak kişide kalmadı. :(

Aslında aklımda vardı doğruyu söylemek gerekirse. Ama pc nin çöplüğünden olmadı. İyi bir PC ye geçiş yaparsam olabileceğini düşünüyorum.

Geri