edit

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
xddddddddd yanlışmı hatırlıyorum yoksa uyarlama yapmadığım için beni wpden engelleyen senmiydin ? ayrıca son zamanlsrdaki great offshop aşkınada ne demeli ? ayrıca üşenmedim warezde bulunan en son sürüm olan 4.9.89 dan v5.2.2 ye kadar ki fixleri martynin sitesinden aldım, bak bakalım ne kadarı fixlenmiş...

Kod:
SourceFiles Update v5.2.2 (v5-ex-r187)
Added automatical set of privs to game db when starting the server
Added prefix to svfiles and database
Added further fixes for accumulation error
Fixed horse level glitch if no job is set
Fixed some regressions
update
SourceFiles Update v5.2 (v5-ex-r177)
Added colored serverinfo.py
Added the old and missing 5th bonus color in tooltip
Added the missing README-SCRIPT.txt
Added a sample marble_drop.quest in order to drop polymorph items
Added a non-0 alias to every new lua function (e.g. guild.get_id0 -> guild.get_id; both are available)
Added a sample web_user.sql
Added every missing data/monster + folder fix so far
Changed the magic numbers into enums in CItemData
Changed client and server defines ENABLE_NO_MOUNT_CHECK and enabled by default
Fix 70107 tooltip
Fix exchange digit length
Fix some compiling errors/warnings
Fix some tooltip issues when time expires
New define ENABLE_TP_SPEED_CHECK //in order to disable the teleport speed check if disabled
New lua function npc.get_type0
Removed some useless comments
update
SourceFiles Update v5.1 (v5-ex-r154)
ENABLE_ATLASINFO_FROM_ROOT enabled by default
new define ENABLE_LOAD_ITEM_LIST_FROM_ROOT //load item_list.txt from root
new define ENABLE_NUMERIC_FIELD //txt protos now can read numbers instead of tags as well
Protos/txt/msm updated to v20.2.5 client
Patches in pack renamed as "special_patch_XXX"
Remain fixes for svfiles script ported to python3
Fix acce position when mounting (ex-only)
Fix acce slot effects at rewarp (ex-only)
Implemented sash official item_scale.txt format (ex-only)
Acce display fix (85000+/86000+) (ex-only)
Acce Absorb calculation fix (ex-only)
update
SourceFiles Update v5.0 (v5-ex-r131)
Removed every korean comment
Improved packet speed
Fixed missing some hair icons in tooltip
Fixed costume/hair downer
Fixed items with weird size (e.g.)
Fixed windows server compilation (again)
Fixed windows server skill display (old bug)
Fixed some broken snprintf
Removed AUCTION
Rewritten acce's slot management (ex-only)
update
SourceFiles Update v4.9.89 (v4-ex-r88 is based on this rev)
ENABLE_MOUNT_ENTITY_REFRESH improved
ENABLE_NO_PICKUP_LIMIT from v10
ENABLE_SEQUENCE_SYSTEM from v10
New fixes:
fixed fixme138 when compiling server on windows
fixed PyLong_AsUnsignedLong causing glitches in rare occasions
vs2019 pragma warning fix
__DEBUG__ root fix
vs2019 \\z fix
fix player.item window query tag
New miscellaneous stuff:
exptable n privsettings with myisam
stop.py new waits for ./db to stop before exiting
client compiled with /o2 and /inline
Bende sana bunu anlatıyorum ya birader martynin yaptığı sattığı filesin sen niye alıp bişey yapmadan 500 liraya satıyorsun onu anlat bakalım

@hasanmacit raporladığınız mesaj hakkında geri dönüş yapıldı. Herhangi bir sözlü hakaret veya argo bulunmuyor ve sadece görüş belirtiliyor. Tıpkı sizin yaptığınız gibi. Yani ortada bir problem yok.
Şayet raporladığınız mesaja işlem yapmam gerekirse, sizin de konu içindeki bazı ifadelerinizden dolayı hakkınızda işlem yapmam gerekir.
Ancak şu an için işlem gerektiren bir durum göremiyorum.

Bu yüzden tartışmayı uzatmadan lütfen ikna edici veriler sunmaya özen gösterin. Ki konu daha fazla kirlenmesin. Aksi halde uzatmanın manası yok, her iki taraf da görüşlerini bildirdi ve belirtti, bu yorumlar konu içerisinde kalmaya devam ederek satışınıza devam edebilirsiniz.
görüş belirtmek ile karalamak farklı şeyler belki burası benim ekmek teknem adam benim teknemi batırıyo yok almayın files heryerde var felan diye nasıl olcak

Bende sana bunu anlatıyorum ya birader martynin yaptığı sattığı filesin sen niye alıp bişey yapmadan 500 liraya satıyorsun onu anlat bakalım AS:dAS:D
liste attım yaptıklarımı bilader sen kör müsün ? ayrıca at bırakıcam türk fprumlarını dedin attım niye hala buradasın yoksa erkek değil misin ???

Ya hadi hadi lafları dolandırma aylarca yaptığın işi anlat işi boş boş konuşma valla muhattap olmak istemiyorum engelliyorum.
kimi dolandırmışım allah için müşterim bile güvenilir diyo ne çekemiyosun beni be

whatsapp mevzusuda şu konuya girecek arkadaşlar için yazıyorum bu eleman geldi bir iki ay önce benim paylaştığım offline shop için mesaj attı gel sorunlarını çözelim diye ama 2 gün uğraştı daha sistemi filesine bile ekleyemedi sonrasında buna ben yardımda ettim falan ama query hatalarını falan çözemedi ben sistemi kendimde sorunsuz kullanıyordum sorunlarını çözmüştüm buna dedim sistem sorunsuz buna ticaret camı nasıl uyarlarız dedim bu tabi kendi filesine ekleyemedi işi olmadı hemen ne biliyim diye cevap veriyor tabi ben buna sordum ilk mesaj attığında cam uyarlanması lazım bilgin var mı diye o çok çok basit dedi falan sonrası sistemi ekleyebilecek bir bilgisi olmadığından bende bunu engelledim doğal olarak. Bu gibi insanlara itibar etmeyin daha bir sistemi bile ekleyemeyen Marty Samanın sattığı files oradan buradan bulup bir ikide fix yapıp 500 liraya satan insanlar bunlar. Yaptığı fixlerin bir kaçıda zaten sorunlu fixler eğer bilgisi biraz olsaydı ne dediğimi anlat o bana forumdan çıkmam için attığı listeye o sorunlu fixleri koymazdı.

İlk mesaja benim sorun yaşayıp açtığım konuların SS eklemiş birde. SS eklemene gerek yok. Profilime girek herkes görebilir benim şimdiye kadar açtığım sorun konularımı. Ben burada kimseye demiyorumki ben en iyisiyim. Hiç iyisi falanda değilim benden bilgili onlarca kişi vardır forumda. Benim bilgimin yettiği kadarı ile senin boş işlerini ortaya serebiliyorsam o bahsettiğim onlarca kişi bir tarafı ile gülüyordur şuan.

kimi dolandırmışım allah için müşterim bile güvenilir diyo ne çekemiyosun beni be
Birilerini dolandırdın demedim daha okuduğunu anlayamıyorsun. "lafı dolandırma"

whatsapp mevzusuda şu konuya girecek arkadaşlar için yazıyorum bu eleman geldi bir iki ay önce benim paylaştığım offline shop için mesaj attı gel sorunlarını çözelim diye ama 2 gün uğraştı daha sistemi filesine bile ekleyemedi sonrasında buna ben yardımda ettim falan ama query hatalarını falan çözemedi ben sistemi kendimde sorunsuz kullanıyordum sorunlarını çözmüştüm buna dedim sistem sorunsuz buna ticaret camı nasıl uyarlarız dedim bu tabi kendi filesine ekleyemedi işi olmadı hemen ne biliyim diye cevap veriyor tabi ben buna sordum ilk mesaj attığında cam uyarlanması lazım bilgin var mı diye o çok çok basit dedi falan sonrası sistemi ekleyebilecek bir bilgisi olmadığından bende bunu engelledim doğal olarak. Bu gibi insanlara itibar etmeyin daha bir sistemi bile ekleyemeyen Marty Samanın sattığı files oradan buradan bulup bir ikide fix yapıp 500 liraya satan insanlar bunlar. Yaptığı fixlerin bir kaçıda zaten sorunlu fixler eğer bilgisi biraz olsaydı ne dediğimi anlat o bana forumdan çıkmam için attığı listeye o sorunlu fixleri koymazdı.
sorunlarını çözelim diye mesaj attım evet doğru inkar etmiyorum, sistemi filesime sorunsuz ekledim yalan söylüyor, arkadaş benle kafa bulmak için sistem eklettirdi çünkü konuşmanın sonu şöyleydi "aaa konuda paylaştığım dosyalar bende birden sorunsuz oldu" dedi inkar edemez, ve arkadaş bana uyarlayalım dedi bende çok doğal olacak bir şekilde bende çalışmayan sisteme neden uyarlama yapayım vakit kaybı dedim (diliyorsa bunuda inkar edebilir), cam uyarlaması hala basit hala uyarlarım şuan omzumdan bir sakatlık yaşıyorum bilen bilir bir iki hafta sadece mobil takılıcam, ayrıca ben 10 yıldır bu işlerin içerisindeyim beni belli başlı tanıyan bir çevrem var benim 1 2 senedir kanlı bıçaklı düşmanım bile benim bilgisiz cahil biri olduğumu iddia etmiyor (mavi ruh bilenler bilir gidin sorun) offshop meselesine gelince, rakancito ilk paylaştığında arkadaşım ömer ile sistem çalışmadığı için gerekli yerlere chat packet atarak sistemi denemeye koyulduk sizde numaralandırın sizde görün belli başlı fonksiyonlar hiç çalışmıyor bile kafadan chat packet atıp bunu farketmeyen olamaz, melihin konuyu görünce dedim ki böyle böyle madem sen çözdün diğer sprunlarıda senle çözeriz fakat syser bile atmayan item kaybı sorunu yaşayınca uğraşmaya değmeyeceğini anladım ve kendim için hali hazırda sökerek tuttuğum premium offline shop zımbırtısı var ki offline shopa tamamen karşı olduğumu söyleyeyim. fix konusu tamamen bambaşka çünkü yapımcısı martysama bile olsa files sorunsuz diyebileceğiniz bir yapıda değil. buna uğraşıp fix koymam ve paylaşılan fileslerden fix koyduğumu söylememe rağmen gelip şu filesten fix almışsın aha buda listesi diye buraya atanda kendisidir. turkmmo v3 filese gelen fixlerin çoğunu tunga ile beraber ekipten önce biz geliştirdik bunu tungayada sorsan yalanlamayacaktır. bilip bilmeden her şeye atlamamak gerekiyor bazen...

Kod:
GAME FİX
1->Arkadaş listesinden bir oyuncuyu sildiğinizde diğer oyuncunun arkadaş listesinde bulunulması hatası giderildi.
2->At/binek binildiğinde ateş hayaleti kapanır.
3->İzleyici modundayken saldırı işlemesi engellendi
4->Pazarlara saldırı işlemesi engellendi
5->Set align de derece hesaplaması hatası çözümlendi.
6->Karakter becerileri sıfırlandığında eski beceri grubuna ait güçlendirmelerin temizlenmemesi problemi giderildi.
7->Bineklerin geriye atması hatası giderildi
8->Büyülü Silah ve Hava Kılıcı skillerinin silahsız kullanılması engellendi.
9->Cube Result'ın taşması sorunu giderildi.
10->Blend fonksiyonunda üst üste binmesi durumunda elde edilen obje silinmediği için oluşan memory leak giderilmiştir.
11->Son seviyeye ulaşıldığında tecrübe elde edilemeyeceği için beceri kitabı okunulamaması hatası giderildi. /// KAPATILDI.
12->pc.select fonksiyonunda ch değeri tanımlandıktan sonra hiçbir kontrol olmadan kullanılıyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
13->Yeşil ve mor pot aktifken tekrar kullanılması engellendi.
14->Partideyken bayrak değiştirme hatası giderildi.
15->Sys_err daki type değerinin değişkenler arasında bulunmaması hatası giderildi.
16->pPc'nin olmaması durumunda oluşan çökme hatası giderildi.
17->Karakter yaratılırken karakter adının uzunluğa ait sunucu taraflı bir kontrol bulunmadığı için istenilen uzunlukta karakter ismi yapılabiliyordu. Bu hata çözümlendi.
18->Cesaret pelerinin %50 şansla çalışması durumu kaldırıldı ve menzili 2 katına çıkartıldı.
19->GetQuestFlag fonksiyonunda pPc değerinin bulunmaması durumunda yaşanan çökme hatası giderildi.
20->Savaş ilanındaki savaş tipi değerin negatif olması nedeniyle oluşan çökme giderildi.
21->Depo'da oluşan memory leak hatası giderildi.
22->Ejderha Atışı işlememesi hatası çözümlendi.
23->Ejderha Kükremesi işlememesi hatası çözümlendi.
24->Canavar sayısı olarak oyuncu olmayanların değil canavar ve metin taşlarının sayısına göre hesaplanması çözümü uygulandı.
25->d.notice fonksiyonunda Desc olmayan oyunculara gönderilmesi hatası giderildi.
26->Party fonksiyonlarının tamamında bulunan kontrol bulunmadan değişkenin kullanılması hatası giderildi.
27->pkOldGrid objesi kullanıldıktan sonra bellekten silinmiyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
28->Monarşi sistemindeki tablo ile QUERY'nin uyuşmaması sorunu giderildi.
29->Level atlayınca pot verme kapatıldı.
30->Cesaret pelerini sınırsız yapıldı.
31->Canavarlar Zehir Yedikleri Zaman Agresif Olmazlar
32->ShopEx Memoryleak fix.
33->Get_leader_vid çalıştığı sırada party yoksa core düşmesine sebep olan hata giderildi.
34->Oyuncu isminde büyük-küçük harfler bulunmasından dolayı karakter üzerinde komutların çalışmaması sorunu giderildi.
35->RemoveGoodAffect'e ateş hayaleti eklendi. Skill sıfırlandığında ateş hayaleti silinecek.
36->pDungeon oluşmaması durumunda core düşmesine sebep olan hata giderildi.
37->0 yang eşya alınmaması hatası fixlendi.
38->Cmd fonksiyonlarında kullanılan one_argument, two_argument'e ilave olarak 3,4,5,6 arguments alternatifleri eklendi
39->Core düşmesi yaşanmaması için kontrol eklendi.
40->Bu fonksiyonun GM'leri kapsamaması gerekiyor.
41->Bu quest fonksiyonunda name veya arg değerlerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
42->Bu quest fonksiyonunda ch değerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
43->Simya 1 levelde görevsiz olarak aktif hale getirildi.
44->Simya için sürükleyerek çıkartma getirildi.
-----------------------------------------------**********************************************------------------------------------------------
CLİENT FİX

1->Lens Gösterimi Fix
2->Client taraflı bir memory leak giderildi. Burada bulunan continue ifadesi alt satırda bulunan obje temizlenme işlemini engellemekteydi.
3->Görünmez moddan çıktıktan sonra efektlerin gözükmemesi hatası giderildi.
4->Karakter ekranı satır sayısı yükseltildi.(Offical Ekran İçin)
5->Skybox bulut kırpma hatası giderildi.
6->Pet, binek, pazarlar düşman olarak gözükmeyecek.
7->Kamera hareket ettirilince görünmezlerin görünür olması hata çözümü.
8->At üzerindeki şamanın saldırı işlememe hata çözümü.
8->Pack yükleme sistemi baştan sona düzenlendi. Pack isimleri client üzerinden alınacaktır.

2 Yeni Eklenti

#define ENABLE_EXTRA_APPLY_BONUS
#define ENABLE_ELEMENTAL_APPLY_BONUS

adios amigos üstüne marty v5.2.2 nin fixlerinide bindir ve belki buraya yazmayı unuttuğum şeyler. biraz erkeksen fake hesapla felan girmeyi denemezsin
yanlış anlamada notepad++ ile // filesinde @// diye aratsan bütün bu fixler çıkıyor zaten extra olarak ne yaptın kendi eklediğin şeyleri gösterirmisin 500 lira vericez sonuçta bunları bende yapabilirim

CommonDefines.h ve locale_inc.h atarmısın

yanlış anlamada notepad++ ile // filesinde @// diye aratsan bütün bu fixler çıkıyor zaten extra olarak ne yaptın kendi eklediğin şeyleri gösterirmisin 500 lira vericez sonuçta bunları bende yapabilirim

CommonDefines.h ve locale_inc.h atarmısın
altyapı sistem yok ki neyini atayım ? bide izin verirsen şunu sormak isterim bu fixlerin başka bir fileste olması benim bu hataları fixleyemeyeceğim anlamınamı geliyor ? uygulanmış ve başarılı bir fixi ben atınca sorun mu oluyor ? fixlenmemiş bir altyapı satın almak istersen mmotutkunları altyapıyıda 500 tlye satabilirim, anlamıyorum neyin peşindesiniz ?

altyapı sistem yok ki neyini atayım ? bide izin verirsen şunu sormak isterim bu fixlerin başka bir fileste olması benim bu hataları fixleyemeyeceğim anlamınamı geliyor ? uygulanmış ve başarılı bir fixi ben atınca sorun mu oluyor ? fixlenmemiş bir altyapı satın almak istersen mmotutkunları altyapıyıda 500 tlye satabilirim, anlamıyorum neyin peşindesiniz ?
sen böyle atarlı atarlı konuşursan alırlar filesi... hayırlı şatışlar neyse

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri