edit

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
forumda fixli files satmam çoğu kişinin zoruna gitmiş gidin martye 200 euro verin 500 tlye sattığım daha fixli filesi almayın. bu forumun tek akıllıları sizlersiniz. konuyu kapatın hatta silin @Whistle

İyi satışlar, oluşturduğunuz filese ait ekran görüntüleri/kısa tanıtım ve gerekli sürüm bilgilerini belirtirseniz daha iyi olur.

Sabredemiyorum artık adam almış marty filesini bir iki bişey yapmış yada yapmamış belli bile değil 500 liraya satıyorum diyor kütüphaneleri zaten marty 4.9 dan sonra güncelledi fixler desen forumlardaki fixlerin %90 nı martnin fixleri geri kalanıda çerçöp fixler milleti ne çok kandırmayı seviyorsunuz biri gui sökemez konu açar sistem ekler çıkarırım parasıyla der biri daha query hatasını bile çözemez warez filesi 500 den satar. Bi zahmet edip gcc yi güncelleseysin cryptopp güncelleseysin onu bile yapmamışsın kütüphaneler güncel diyor. Referansı olmayan kimsede bişey almayın bundan daha iki günlük kişiler bir iki video izleyip files yaptım diyen adamlar uzan dursun herkes.

Sabredemiyorum artık adam almış marty filesini bir iki bişey yapmış yada yapmamış belli bile değil 500 liraya satıyorum diyor kütüphaneleri zaten marty 4.9 dan sonra güncelledi fixler desen forumlardaki fixlerin %90 nı martnin fixleri geri kalanıda çerçöp fixler milleti ne çok kandırmayı seviyorsunuz biri gui sökemez konu açar sistem ekler çıkarırım parasıyla der biri daha query hatasını bile çözemez warez filesi 500 den satar. Bi zahmet edip gcc yi güncelleseysin cryptopp güncelleseysin onu bile yapmamışsın kütüphaneler güncel diyor. Referansı olmayan kimsede bişey almayın bundan daha iki günlük kişiler bir iki video izleyip files yaptım diyen adamlar uzan dursun herkes.
AHAAHSBAHWBAHABHWWWHWHWHW neler yaptığım ortada da senin neler yaptığını göremedim ben aylardır uğraştığım bir altyapı beğenmiyorsan konuya uğrama ne sattığım seni ilgilendirmez ayrıca referans istersen veririm yani neden dert ettin ki sen ? bide bunu warezde bul files sana bedava

SmartSelect_20210511-134128_Chrome.jpg
SmartSelect_20210511-134042_Chrome.jpg
SmartSelect_20210511-134020_Chrome.jpg

uzak geçmiş değil bu arada kendini bilmen güzel :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
AHAAHSBAHWBAHABHWWWHWHWHW neler yaptığım ortada da senin neler yaptığını göremedim ben aylardır uğraştığım bir altyapı beğenmiyorsan konuya uğrama ne sattığım seni ilgilendirmez ayrıca referans istersen veririm yani neden dert ettin ki sen ? bide bunu warezde bul files sana bedava
Martden files alıp forumlarda paylaşan bir sürü adam var versiyon 5 dediğin files ile server açıp bir sistemden yüzün batıp filesi paylaşan bile var. Benim satış konumu gördün mü? Görmedin. Yardım isteyen herkese bilgim yettiğince yardım ederim. Aylarca uğraştım diyorsun. Aylarca ne yaptın yazsana.

Martden files alıp forumlarda paylaşan bir sürü adam var versiyon 5 dediğin files ile server açıp bir sistemden yüzün batıp filesi paylaşan bile var. Benim satış konumu gördün mü? Görmedin. Yardım isteyen herkese bilgim yettiğince yardım ederim. Aylarca uğraştım diyorsun. Aylarca ne yaptın yazsana.
yazarsam türk forumlarına bir daha girmemek üzere çıkacak mısın ?

Kod:
GAME FİX
1->Arkadaş listesinden bir oyuncuyu sildiğinizde diğer oyuncunun arkadaş listesinde bulunulması hatası giderildi.
2->At/binek binildiğinde ateş hayaleti kapanır.
3->İzleyici modundayken saldırı işlemesi engellendi
4->Pazarlara saldırı işlemesi engellendi
5->Set align de derece hesaplaması hatası çözümlendi.
6->Karakter becerileri sıfırlandığında eski beceri grubuna ait güçlendirmelerin temizlenmemesi problemi giderildi.
7->Bineklerin geriye atması hatası giderildi
8->Büyülü Silah ve Hava Kılıcı skillerinin silahsız kullanılması engellendi.
9->Cube Result'ın taşması sorunu giderildi.
10->Blend fonksiyonunda üst üste binmesi durumunda elde edilen obje silinmediği için oluşan memory leak giderilmiştir.
11->Son seviyeye ulaşıldığında tecrübe elde edilemeyeceği için beceri kitabı okunulamaması hatası giderildi. /// KAPATILDI.
12->pc.select fonksiyonunda ch değeri tanımlandıktan sonra hiçbir kontrol olmadan kullanılıyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
13->Yeşil ve mor pot aktifken tekrar kullanılması engellendi.
14->Partideyken bayrak değiştirme hatası giderildi.
15->Sys_err daki type değerinin değişkenler arasında bulunmaması hatası giderildi.
16->pPc'nin olmaması durumunda oluşan çökme hatası giderildi.
17->Karakter yaratılırken karakter adının uzunluğa ait sunucu taraflı bir kontrol bulunmadığı için istenilen uzunlukta karakter ismi yapılabiliyordu. Bu hata çözümlendi.
18->Cesaret pelerinin %50 şansla çalışması durumu kaldırıldı ve menzili 2 katına çıkartıldı.
19->GetQuestFlag fonksiyonunda pPc değerinin bulunmaması durumunda yaşanan çökme hatası giderildi.
20->Savaş ilanındaki savaş tipi değerin negatif olması nedeniyle oluşan çökme giderildi.
21->Depo'da oluşan memory leak hatası giderildi.
22->Ejderha Atışı işlememesi hatası çözümlendi.
23->Ejderha Kükremesi işlememesi hatası çözümlendi.
24->Canavar sayısı olarak oyuncu olmayanların değil canavar ve metin taşlarının sayısına göre hesaplanması çözümü uygulandı.
25->d.notice fonksiyonunda Desc olmayan oyunculara gönderilmesi hatası giderildi.
26->Party fonksiyonlarının tamamında bulunan kontrol bulunmadan değişkenin kullanılması hatası giderildi.
27->pkOldGrid objesi kullanıldıktan sonra bellekten silinmiyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
28->Monarşi sistemindeki tablo ile QUERY'nin uyuşmaması sorunu giderildi.
29->Level atlayınca pot verme kapatıldı.
30->Cesaret pelerini sınırsız yapıldı.
31->Canavarlar Zehir Yedikleri Zaman Agresif Olmazlar
32->ShopEx Memoryleak fix.
33->Get_leader_vid çalıştığı sırada party yoksa core düşmesine sebep olan hata giderildi.
34->Oyuncu isminde büyük-küçük harfler bulunmasından dolayı karakter üzerinde komutların çalışmaması sorunu giderildi.
35->RemoveGoodAffect'e ateş hayaleti eklendi. Skill sıfırlandığında ateş hayaleti silinecek.
36->pDungeon oluşmaması durumunda core düşmesine sebep olan hata giderildi.
37->0 yang eşya alınmaması hatası fixlendi.
38->Cmd fonksiyonlarında kullanılan one_argument, two_argument'e ilave olarak 3,4,5,6 arguments alternatifleri eklendi
39->Core düşmesi yaşanmaması için kontrol eklendi.
40->Bu fonksiyonun GM'leri kapsamaması gerekiyor.
41->Bu quest fonksiyonunda name veya arg değerlerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
42->Bu quest fonksiyonunda ch değerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
43->Simya 1 levelde görevsiz olarak aktif hale getirildi.
44->Simya için sürükleyerek çıkartma getirildi.
-----------------------------------------------**********************************************------------------------------------------------
CLİENT FİX

1->Lens Gösterimi Fix
2->Client taraflı bir memory leak giderildi. Burada bulunan continue ifadesi alt satırda bulunan obje temizlenme işlemini engellemekteydi.
3->Görünmez moddan çıktıktan sonra efektlerin gözükmemesi hatası giderildi.
4->Karakter ekranı satır sayısı yükseltildi.(Offical Ekran İçin)
5->Skybox bulut kırpma hatası giderildi.
6->Pet, binek, pazarlar düşman olarak gözükmeyecek.
7->Kamera hareket ettirilince görünmezlerin görünür olması hata çözümü.
8->At üzerindeki şamanın saldırı işlememe hata çözümü.
8->Pack yükleme sistemi baştan sona düzenlendi. Pack isimleri client üzerinden alınacaktır.

2 Yeni Eklenti

#define ENABLE_EXTRA_APPLY_BONUS
#define ENABLE_ELEMENTAL_APPLY_BONUS

adios amigos üstüne marty v5.2.2 nin fixlerinide bindir ve belki buraya yazmayı unuttuğum şeyler. biraz erkeksen fake hesapla felan girmeyi denemezsin

Tartışma veya hakarete başvurmadan her türlü eleştiriyi veya savunmayı yapabilirsiniz.
Ancak bunun yerine, konu hakkında (varsa) elinizdeki ispat edici verileri paylaşırsanız sorun daha çabuk sonuça ulaşır ve gereği yapılır.

İyi forumlar

Tartışma veya hakarete başvurmadan her türlü eleştiriyi veya savunmayı yapabilirsiniz.
Ancak bunun yerine, konu hakkında (varsa) elinizdeki ispat edici verileri paylaşırsanız sorun daha çabuk sonuça ulaşır ve gereği yapılır.

İyi forumlar
arkadaşın seviyesine düştüğüm için üzgünüm fakat zaten sözü var bir daha türk forumlarına girmicek yani sorun kalmadı <3

Kod:
GAME FİX
1->Arkadaş listesinden bir oyuncuyu sildiğinizde diğer oyuncunun arkadaş listesinde bulunulması hatası giderildi.
6->Karakter becerileri sıfırlandığında eski beceri grubuna ait güçlendirmelerin temizlenmemesi problemi giderildi.
10->Blend fonksiyonunda üst üste binmesi durumunda elde edilen obje silinmediği için oluşan memory leak giderilmiştir.
11->Son seviyeye ulaşıldığında tecrübe elde edilemeyeceği için beceri kitabı okunulamaması hatası giderildi. /// KAPATILDI.
12->pc.select fonksiyonunda ch değeri tanımlandıktan sonra hiçbir kontrol olmadan kullanılıyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
15->Sys_err daki type değerinin değişkenler arasında bulunmaması hatası giderildi.
17->Karakter yaratılırken karakter adının uzunluğa ait sunucu taraflı bir kontrol bulunmadığı için istenilen uzunlukta karakter ismi yapılabiliyordu. Bu hata çözümlendi.
18->Cesaret pelerinin %50 şansla çalışması durumu kaldırıldı ve menzili 2 katına çıkartıldı.
19->GetQuestFlag fonksiyonunda pPc değerinin bulunmaması durumunda yaşanan çökme hatası giderildi.
20->Savaş ilanındaki savaş tipi değerin negatif olması nedeniyle oluşan çökme giderildi.
24->Canavar sayısı olarak oyuncu olmayanların değil canavar ve metin taşlarının sayısına göre hesaplanması çözümü uygulandı.
25->d.notice fonksiyonunda Desc olmayan oyunculara gönderilmesi hatası giderildi.
26->Party fonksiyonlarının tamamında bulunan kontrol bulunmadan değişkenin kullanılması hatası giderildi.
27->pkOldGrid objesi kullanıldıktan sonra bellekten silinmiyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
33->Get_leader_vid çalıştığı sırada party yoksa core düşmesine sebep olan hata giderildi.
34->Oyuncu isminde büyük-küçük harfler bulunmasından dolayı karakter üzerinde komutların çalışmaması sorunu giderildi.
35->RemoveGoodAffect'e ateş hayaleti eklendi. Skill sıfırlandığında ateş hayaleti silinecek.
38->Cmd fonksiyonlarında kullanılan one_argument, two_argument'e ilave olarak 3,4,5,6 arguments alternatifleri eklendi
41->Bu quest fonksiyonunda name veya arg değerlerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
42->Bu quest fonksiyonunda ch değerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
-----------------------------------------------**********************************************------------------------------------------------
CLİENT FİX

1->Lens Gösterimi Fix
2->Client taraflı bir memory leak giderildi. Burada bulunan continue ifadesi alt satırda bulunan obje temizlenme işlemini engellemekteydi.
8->Pack yükleme sistemi baştan sona düzenlendi. Pack isimleri client üzerinden alınacaktır.

2 Yeni Eklenti

adios amigos üstüne marty v5.2.2 nin fixlerinide bindir ve belki buraya yazmayı unuttuğum şeyler. biraz erkeksen fake hesapla felan girmeyi denemezsin
he melihcim aylardır bunumu yapıyorsun dersen tahmin edersin ki çalışıyorum boş adam değilim bir yandanda üniversitem var yani ona göre hesap et (ve tabi başka files serüvenleri ve müşterileride unutma)

Kod:
GAME FİX
CLİENT FİX

1->Lens Gösterimi Fix

2 Yeni Eklenti

Bu mu yani senin aylarca uğraşıp yaptığın? Bu fixler zaten martynin yaptığı fixler sen hangi dünyada yaşıyorsun? Ekstradan yaptığın birkaç fix var bunlarda öyle aylarca sürecek şey değil şu paylaştığını bir gün bile sürmez yapması. İnsanları kandırmaya devam. Marty files görmüş yani orijinal kodlarını görmüş birisi bunların zaten fixli olduğunu bilir. Bu fixlerinin üzerine daha yüz taneye yakın fix var. Memory leak db şişmesi falan bir ton fix var.

Bu mu yani senin aylarca uğraşıp yaptığın? Bu fixler zaten martynin yaptığı fixler sen hangi dünyada yaşıyorsun? Ekstradan yaptığın birkaç fix var bunlarda öyle aylarca sürecek şey değil şu paylaştığını bir gün bile sürmez yapması. İnsanları kandırmaya devam. Marty files görmüş yani orijinal kodlarını görmüş birisi bunların zaten fixli olduğunu bilir. Bu fixlerinin üzerine daha yüz taneye yakın fix var. Memory leak db şişmesi falan bir ton fix var.
bilader madem vardı neyi fixledik dalgamı geçiyorsun üst üste iki fix yapıcak halim yok dimi ? herkesi kendin sanma git kumunda oyna ne bileyim ticaret camı felan uyarlamaya çalış bigün becerirsin inanıyorum ben sana potansiyel var sende

İyi forumlar
Ben sadece insanların bu gibi tipler yüzünden paralarını hiç etmemeleri için cevap yazdım. Zaten kendiside AYLARCA uğraştım dediği ama aslında hepsinin martnin yaptığı ve sattığı bir fileste mevcut olduğundan insanları kandırıyor.

Ben sadece insanların bu gibi tipler yüzünden paralarını hiç etmemeleri için cevap yazdım. Zaten kendiside AYLARCA uğraştım dediği ama aslında hepsinin martnin yaptığı ve sattığı bir fileste mevcut olduğundan insanları kandırıyor.
kanıtlasana kardrşim kanıt kanıt ne ağladın be

bilader madem vardı neyi fixledik dalgamı geçiyorsun üst üste iki fix yapıcak halim yok dimi ? herkesi kendin sanma git kumunda oyna ne bileyim ticaret camı felan uyarlamaya çalış bigün becerirsin inanıyorum ben sana potansiyel var sende
Hhahah ticaret camı ne alaka şimdi? o konuya gireceksek yorumlar kapatılır canım farkı bir konu o. Ayrıca sen elindeki 5.2 olduğuna eminsen zaten o fixlerin yapılı olduğunu görürdün Allah bilir 5.2 bile değildir. Hadi canım BANNED. 100 tl ye sistem eklersin tabi yapabilirsen daha query hatasını çözemeyip files silen adam gelmiş files satıp sistem ekliyor senin gibi bir tip yüzünden forumdan banlanmayı istemem hadi güle güleee..

Ha bu arada o yaptığım fixler diye verdiğin listede türkmmo v1 altyapısının konusundan kopyala yaptıştır yaptığın fixler. Listeyi tam halini atayımda herkes görsün. Arasından seçmiş seçmiş kopyala yaptıştır yapmış. hahaha :)

LİSTE:
1: Arkadaş listesinden bir oyuncuyu sildiğinizde diğer oyuncunun arkadaş listesinde bulunulması hatası giderildi.
2: At/binek binildiğinde ateş hayaleti kapanır.
3: Lens Gösterimi Fix
4: Otomatik ataktaki okçu ninja fix
5: Pazara vurulma hatası giderildi.
6: set align de derece hesaplaması hatası çözümlendi.
7: Karakter becerileri sıfırlandığında eski beceri grubuna ait güçlendirmelerin temizlenmemesi problemi giderildi.
8: Bineklerin geriye atması hatası giderili.
9: Bossların yere düşmesi hatası giderildi.
10: Büyülü Silah ve Hava Kılıcı skillerinin silahsız kullanılması engellendi.
11: Client taraflı bir memory leak giderildi. Burada bulunan continue ifadesi alt satırda bulunan obje temizlenme işlemini engellemekteydi.
13: Cube Result'ın taşması sorunu giderildi.
14: Blend fonksiyonunda üst üste binmesi durumunda elde edilen obje silinmediği için oluşan memory leak giderilmiştir.
15: Son seviyeye ulaşıldığında tecrübe elde edilemeyeceği için beceri kitabı okunulamaması hatası giderildi.
16: pc.select fonksiyonunda ch değeri tanımlandıktan sonra hiçbir kontrol olmadan kullanılıyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
17: Yeşil ve mor pot aktifken tekrar kullanılması engellendi.
18: Görünmez moddan çıktıktan sonra efektlerin gözükmemesi hatası giderildi.
19: Partideyken bayrak değiştirme hatası giderildi.
20: Sys_err daki type değerinin değişkenler arasında bulunmaması hatası giderildi.
21: pPc'nin olmaması durumunda oluşan çökme hatası giderildi.
22: İstiflenen taşlar kullanıldığında tamamının silinmesi hatası giderildi.
23: Karakter yaratılırken karakter adının uzunluğa ait sunucu taraflı bir kontrol bulunmadığı için istenilen uzunlukta karakter ismi yapılabiliyordu. Bu hata çözümlendi.
24: Cesaret pelerinin %50 şansla çalışması durumu kaldırıldı ve menzili 2 katına çıkartıldı.
25: CHARACTER_NAME_MAX_LEN 24->64 yapıldı. Mob_names'de 24den daha fazla karaktere sahip canavar ve npclerin isminin yarım gözükmesi için çözüm olacaktır.
26: Kostüm takılıyken cinsiyet değiştirme fix. --- fix kaldırıldı. alternatif çözüm uygulanacak.
27: GetQuestFlag fonksiyonunda pPc değerinin bulunmaması durumunda yaşanan çökme hatası giderildi.
28: Savaş ilanındaki savaş tipi değerin negatif olması nedeniyle oluşan çökme giderildi.
29: intrologin odak hatası giderilddi.
30: Skybox bulut kırpma hatası giderildid.
31: Depo'da oluşan memory leak hatası giderildi.
32: Ejderha Atışı işlememesi hatası çözümlendi.
33: Ejderha Kükremesi işlememesi hatası çözümlendi.
34: Canavar sayısı olarak oyuncu olmayanların değil canavar ve metin taşlarının sayısına göre hesaplanması çözümü uygulandı.
35: d.notice fonksiyonunda Desc olmayan oyunculara gönderilmesi hatası giderildi.
36: ITEM_NAME_MAX_LEN 24->64 yapıldı. Item_names'de 24den daha fazla karaktere sahip eşyaların isminin yarım gözükmesi için çözüm olacaktır.
37: Party fonksiyonlarının tamamında bulunan kontrol bulunmadan değişkenin kullanılması hatası giderildi.
38: pkOldGrid objesi kullanıldıktan sonra bellekten silinmiyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
39: Monarşi sistemindeki tablo ile QUERY'nin uyuşmaması sorunu giderildi.
40: 5300->30000 Default değer değiştirildi.
41: 600->3600 Default değer değiştirildi.
42: Level atlayınca pot verme kapatıldı.
43: Cesaret pelerini sınırsız yapıldı.
44: Pack yükleme sistemi baştan sona düzenlendi. Pack isimleri client üzerinden alınacaktır. Debug modda D:/Ymir Work klasörü yüklenecek ancak Release ve Distribute modda yüklenmeyecektir.(Debug modda pack kilitlemeden düzenleme yapılabilir. Debug olmayan modda ise loading ekranı daha kısa sürecektir.)
45: /costume ve /hair komutunda efsunun FN_Point_string de bulunmamasından dolayı oluşan çökme sorunu giderildi.
46: Karakter öldüğünde eğer çevrede zehir etkisinde olan bir canavar varsa karakterin kalkmasına izin vermemekte. Bunun için bir çözüm uygulandı.
47: ShopEx Memoryleak fix.
48: Maksimum level 250ye yükseltildi. config.cpp(gPlayerMaxLevel=250) yada kanal ayarlarından(max_level:250) düzenleyebilirsiniz.
49: utils.h üzerindeki str_to_number fonksiyonları düzenlendi. unsigned long long için gerekli fonksiyon eklendi.
50: Test server aktifken herkesin GM olması ve GM logosu gözükmesi sağlandı.
51: get_leader_vid çalıştığı sırada party yoksa core düşmesine sebep olan hata giderildi.
52: oyuncu isminde büyük-küçük harfler bulunmasından dolayı karakter üzerinde komutların çalışmaması sorunu giderildi.
53: İzleyici modundayken veya sersemleme etkisindeyken saldırı işlemesi engellendi.
54: RemoveGoodAffect'e ateş hayaleti eklendi. Skill sıfırlandığında ateş hayaleti silinecek.
55: Exp ve Gold için çarpan eklendi. Service.h dan düzenleyebilirsiniz.
56: pDungeon oluşmaması durumunda core düşmesine sebep olan hata giderildi.
57: Normalde karakter skilleri almadan ata sahip olamaz. Bu düzenleme ile alınabilir oluyor ancak oyununuzda karakterler atsız/bineksiz başlıyorsa bu düzenleme sağlıklı değildir.
58: 0 yang eşya alınmaması hatası fixlendi.
59: Cmd fonksiyonlarında kullanılan one_argument, two_argument'e ilave olarak 3,4,5,6 arguments alternatifleri eklendi. Şuanlık bir kullanım alanı yok ama ihtiyaç olacaktır.
60: Pet, binek, pazarlar düşman olarak gözükmeyecek.
61: Simyanın 30 leveldeki görevden önce açılabilmesi için pack ayarı değiştirildi.
62: Core düşmesi yaşanmaması için kontrol eklendi.
63: AutoGiveItem'da eşyaların kaybolmaması için koyulan engeldeki hesaplama hatası giderilerek eşya kaybolması sorununun önüne geçildi.
64: Kamera hareket ettirilince görünmezlerin görünür olması hata çözümü.
65: At üzerindeki şamanın saldırı işlememe hata çözümü.
66: Char.cpp ve Char_item.cpp de bulunan hatalı ';' lar düzeltildi.
67: Proto okunurken size değerinin 0 olması nedeniyle core vermesi sorunu giderildi.
68: Eşya bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi sorunu giderildi.
69: Bu fonksiyonun GM'leri kapsamaması gerekiyor.
70: Bu quest fonksiyonunda name veya arg değerlerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
71: Bu quest fonksiyonunda ch değerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
72: Simya 1 levelde görevsiz olarak aktif hale getirildi.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Hhahah ticaret camı ne alaka şimdi? o konuya gireceksek yorumlar kapatılır canım farkı bir konu o. Ayrıca sen elindeki 5.2 olduğuna eminsen zaten o fixlerin yapılı olduğunu görürdün Allah bilir 5.2 bile değildir. Hadi canım BANNED. 100 tl ye sistem eklersin tabi yapabilirsen daha query hatasını çözemeyip files silen adam gelmiş files satıp sistem ekliyor senin gibi bir tip yüzünden forumdan banlanmayı istemem hadi güle güleee..
xddddddddd yanlışmı hatırlıyorum yoksa uyarlama yapmadığım için beni wpden engelleyen senmiydin ? ayrıca son zamanlsrdaki great offshop aşkınada ne demeli ? ayrıca üşenmedim warezde bulunan en son sürüm olan 4.9.89 dan v5.2.2 ye kadar ki fixleri martynin sitesinden aldım, bak bakalım ne kadarı fixlenmiş...

Kod:
SourceFiles Update v5.2.2 (v5-ex-r187)
Added automatical set of privs to game db when starting the server
Added prefix to svfiles and database
Added further fixes for accumulation error
Fixed horse level glitch if no job is set
Fixed some regressions
update
SourceFiles Update v5.2 (v5-ex-r177)
Added colored serverinfo.py
Added the old and missing 5th bonus color in tooltip
Added the missing README-SCRIPT.txt
Added a sample marble_drop.quest in order to drop polymorph items
Added a non-0 alias to every new lua function (e.g. guild.get_id0 -> guild.get_id; both are available)
Added a sample web_user.sql
Added every missing data/monster + folder fix so far
Changed the magic numbers into enums in CItemData
Changed client and server defines ENABLE_NO_MOUNT_CHECK and enabled by default
Fix 70107 tooltip
Fix exchange digit length
Fix some compiling errors/warnings
Fix some tooltip issues when time expires
New define ENABLE_TP_SPEED_CHECK //in order to disable the teleport speed check if disabled
New lua function npc.get_type0
Removed some useless comments
update
SourceFiles Update v5.1 (v5-ex-r154)
ENABLE_ATLASINFO_FROM_ROOT enabled by default
new define ENABLE_LOAD_ITEM_LIST_FROM_ROOT //load item_list.txt from root
new define ENABLE_NUMERIC_FIELD //txt protos now can read numbers instead of tags as well
Protos/txt/msm updated to v20.2.5 client
Patches in pack renamed as "special_patch_XXX"
Remain fixes for svfiles script ported to python3
Fix acce position when mounting (ex-only)
Fix acce slot effects at rewarp (ex-only)
Implemented sash official item_scale.txt format (ex-only)
Acce display fix (85000+/86000+) (ex-only)
Acce Absorb calculation fix (ex-only)
update
SourceFiles Update v5.0 (v5-ex-r131)
Removed every korean comment
Improved packet speed
Fixed missing some hair icons in tooltip
Fixed costume/hair downer
Fixed items with weird size (e.g.)
Fixed windows server compilation (again)
Fixed windows server skill display (old bug)
Fixed some broken snprintf
Removed AUCTION
Rewritten acce's slot management (ex-only)
update
SourceFiles Update v4.9.89 (v4-ex-r88 is based on this rev)
ENABLE_MOUNT_ENTITY_REFRESH improved
ENABLE_NO_PICKUP_LIMIT from v10
ENABLE_SEQUENCE_SYSTEM from v10
New fixes:
fixed fixme138 when compiling server on windows
fixed PyLong_AsUnsignedLong causing glitches in rare occasions
vs2019 pragma warning fix
__DEBUG__ root fix
vs2019 \\z fix
fix player.item window query tag
New miscellaneous stuff:
exptable n privsettings with myisam
stop.py new waits for ./db to stop before exiting
client compiled with /o2 and /inline

@hasanmacit raporladığınız mesaj hakkında geri dönüş yapıldı. Herhangi bir sözlü hakaret veya argo bulunmuyor ve sadece görüş belirtiliyor. Tıpkı sizin yaptığınız gibi. Yani ortada bir problem yok.
Şayet raporladığınız mesaja işlem yapmam gerekirse, sizin de konu içindeki bazı ifadelerinizden dolayı hakkınızda işlem yapmam gerekir.
Ancak şu an için işlem gerektiren bir durum göremiyorum.

Bu yüzden tartışmayı uzatmadan lütfen ikna edici veriler sunmaya özen gösterin. Ki konu daha fazla kirlenmesin. Aksi halde uzatmanın manası yok, her iki taraf da görüşlerini bildirdi ve belirtti, bu yorumlar konu içerisinde kalmaya devam ederek satışınıza devam edebilirsiniz.

Ha bu arada o yaptığım fixler diye verdiğin listede türkmmo v1 altyapısının konusundan kopyala yaptıştır yaptığın fixler. Listeyi tam halini atayımda herkes görsün. Arasından seçmiş seçmiş kopyala yaptıştır yapmış. hahaha :)

LİSTE:
turkmmo1: Arkadaş listesinden bir oyuncuyu sildiğinizde diğer oyuncunun arkadaş listesinde bulunulması hatası giderildi.
turkmmo2: At/binek binildiğinde ateş hayaleti kapanır.
turkmmo3: Lens Gösterimi Fix
turkmmo4: Otomatik ataktaki okçu ninja fix
turkmmo5: Pazara vurulma hatası giderildi.
turkmmo6: set align de derece hesaplaması hatası çözümlendi.
turkmmo7: Karakter becerileri sıfırlandığında eski beceri grubuna ait güçlendirmelerin temizlenmemesi problemi giderildi.
turkmmo8: Bineklerin geriye atması hatası giderili.
turkmmo9: Bossların yere düşmesi hatası giderildi.
turkmmo10: Büyülü Silah ve Hava Kılıcı skillerinin silahsız kullanılması engellendi.
turkmmo11: Client taraflı bir memory leak giderildi. Burada bulunan continue ifadesi alt satırda bulunan obje temizlenme işlemini engellemekteydi.
turkmmo13: Cube Result'ın taşması sorunu giderildi.
turkmmo14: Blend fonksiyonunda üst üste binmesi durumunda elde edilen obje silinmediği için oluşan memory leak giderilmiştir.
turkmmo15: Son seviyeye ulaşıldığında tecrübe elde edilemeyeceği için beceri kitabı okunulamaması hatası giderildi.
turkmmo16: pc.select fonksiyonunda ch değeri tanımlandıktan sonra hiçbir kontrol olmadan kullanılıyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
turkmmo17: Yeşil ve mor pot aktifken tekrar kullanılması engellendi.
turkmmo18: Görünmez moddan çıktıktan sonra efektlerin gözükmemesi hatası giderildi.
turkmmo19: Partideyken bayrak değiştirme hatası giderildi.
turkmmo20: Sys_err daki type değerinin değişkenler arasında bulunmaması hatası giderildi.
turkmmo21: pPc'nin olmaması durumunda oluşan çökme hatası giderildi.
turkmmo22: İstiflenen taşlar kullanıldığında tamamının silinmesi hatası giderildi.
turkmmo23: Karakter yaratılırken karakter adının uzunluğa ait sunucu taraflı bir kontrol bulunmadığı için istenilen uzunlukta karakter ismi yapılabiliyordu. Bu hata çözümlendi.
turkmmo24: Cesaret pelerinin %50 şansla çalışması durumu kaldırıldı ve menzili 2 katına çıkartıldı.
turkmmo25: CHARACTER_NAME_MAX_LEN 24->64 yapıldı. Mob_names'de 24den daha fazla karaktere sahip canavar ve npclerin isminin yarım gözükmesi için çözüm olacaktır.
turkmmo26: Kostüm takılıyken cinsiyet değiştirme fix. --- fix kaldırıldı. alternatif çözüm uygulanacak.
turkmmo27: GetQuestFlag fonksiyonunda pPc değerinin bulunmaması durumunda yaşanan çökme hatası giderildi.
turkmmo28: Savaş ilanındaki savaş tipi değerin negatif olması nedeniyle oluşan çökme giderildi.
turkmmo29: intrologin odak hatası giderilddi.
turkmmo30: Skybox bulut kırpma hatası giderildid.
turkmmo31: Depo'da oluşan memory leak hatası giderildi.
turkmmo32: Ejderha Atışı işlememesi hatası çözümlendi.
turkmmo33: Ejderha Kükremesi işlememesi hatası çözümlendi.
turkmmo34: Canavar sayısı olarak oyuncu olmayanların değil canavar ve metin taşlarının sayısına göre hesaplanması çözümü uygulandı.
turkmmo35: d.notice fonksiyonunda Desc olmayan oyunculara gönderilmesi hatası giderildi.
turkmmo36: ITEM_NAME_MAX_LEN 24->64 yapıldı. Item_names'de 24den daha fazla karaktere sahip eşyaların isminin yarım gözükmesi için çözüm olacaktır.
turkmmo37: Party fonksiyonlarının tamamında bulunan kontrol bulunmadan değişkenin kullanılması hatası giderildi.
turkmmo38: pkOldGrid objesi kullanıldıktan sonra bellekten silinmiyordu. Bununla ilgili hata çözümü uygulandı.
turkmmo39: Monarşi sistemindeki tablo ile QUERY'nin uyuşmaması sorunu giderildi.
turkmmo40: 5300->30000 Default değer değiştirildi.
turkmmo41: 600->3600 Default değer değiştirildi.
turkmmo42: Level atlayınca pot verme kapatıldı.
turkmmo43: Cesaret pelerini sınırsız yapıldı.
turkmmo44: Pack yükleme sistemi baştan sona düzenlendi. Pack isimleri client üzerinden alınacaktır. Debug modda D:/Ymir Work klasörü yüklenecek ancak Release ve Distribute modda yüklenmeyecektir.(Debug modda pack kilitlemeden düzenleme yapılabilir. Debug olmayan modda ise loading ekranı daha kısa sürecektir.)
turkmmo45: /costume ve /hair komutunda efsunun FN_Point_string de bulunmamasından dolayı oluşan çökme sorunu giderildi.
turkmmo46: Karakter öldüğünde eğer çevrede zehir etkisinde olan bir canavar varsa karakterin kalkmasına izin vermemekte. Bunun için bir çözüm uygulandı.
turkmmo47: ShopEx Memoryleak fix.
turkmmo48: Maksimum level 250ye yükseltildi. config.cpp(gPlayerMaxLevel=250) yada kanal ayarlarından(max_level:250) düzenleyebilirsiniz.
turkmmo49: utils.h üzerindeki str_to_number fonksiyonları düzenlendi. unsigned long long için gerekli fonksiyon eklendi.
turkmmo50: Test server aktifken herkesin GM olması ve GM logosu gözükmesi sağlandı.
turkmmo51: get_leader_vid çalıştığı sırada party yoksa core düşmesine sebep olan hata giderildi.
turkmmo52: oyuncu isminde büyük-küçük harfler bulunmasından dolayı karakter üzerinde komutların çalışmaması sorunu giderildi.
turkmmo53: İzleyici modundayken veya sersemleme etkisindeyken saldırı işlemesi engellendi.
turkmmo54: RemoveGoodAffect'e ateş hayaleti eklendi. Skill sıfırlandığında ateş hayaleti silinecek.
turkmmo55: Exp ve Gold için çarpan eklendi. Service.h dan düzenleyebilirsiniz.
turkmmo56: pDungeon oluşmaması durumunda core düşmesine sebep olan hata giderildi.
turkmmo57: Normalde karakter skilleri almadan ata sahip olamaz. Bu düzenleme ile alınabilir oluyor ancak oyununuzda karakterler atsız/bineksiz başlıyorsa bu düzenleme sağlıklı değildir.
turkmmo58: 0 yang eşya alınmaması hatası fixlendi.
turkmmo59: Cmd fonksiyonlarında kullanılan one_argument, two_argument'e ilave olarak 3,4,5,6 arguments alternatifleri eklendi. Şuanlık bir kullanım alanı yok ama ihtiyaç olacaktır.
turkmmo60: Pet, binek, pazarlar düşman olarak gözükmeyecek.
turkmmo61: Simyanın 30 leveldeki görevden önce açılabilmesi için pack ayarı değiştirildi.
turkmmo62: Core düşmesi yaşanmaması için kontrol eklendi.
turkmmo63: AutoGiveItem'da eşyaların kaybolmaması için koyulan engeldeki hesaplama hatası giderilerek eşya kaybolması sorununun önüne geçildi.
turkmmo64: Kamera hareket ettirilince görünmezlerin görünür olması hata çözümü.
turkmmo65: At üzerindeki şamanın saldırı işlememe hata çözümü.
turkmmo66: Char.cpp ve Char_item.cpp de bulunan hatalı ';' lar düzeltildi.
turkmmo67: Proto okunurken size değerinin 0 olması nedeniyle core vermesi sorunu giderildi.
turkmmo68: Eşya bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi sorunu giderildi.
turkmmo69: Bu fonksiyonun GM'leri kapsamaması gerekiyor.
turkmmo70: Bu quest fonksiyonunda name veya arg değerlerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
turkmmo71: Bu quest fonksiyonunda ch değerinin bulunmaması durumunda oluşabilecek core düşmesi engellendi.
turkmmo72: Simya 1 levelde görevsiz olarak aktif hale getirildi.
filesin fixlerini piyasadaki fileslerden topladığımı söyledim zoruna giden ne ?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri