Yardım Dump proto client source

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Killnus

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
benim bir kaç sorum olacaktı çok merak sardım bu Metin2 oluşturma kısmına bayağı bir araştırdım fakat bulamadım cevabı benim serverimde bir zırh var 115 level zırhı her şeyi yapılı özellikleri kayıdı kodu filan giyince beyaz gözüküyor eski pvplerde beyaz zırhlar olurdu ya öyle gözüküyor zırhın gözükmesi gerektiği gibi gözükmüyor

bir diğeri client source bunu nasıl kuracağım kurmadan pvpyi açtım oyuna giriliyor her şey yapılıyor vb ama merak ettim nasıl kurulacağını dosyası elimde mevcut sadece kurmayı bilmiyorum

üçüncü sorum dump proto nasıl oluşturuyoruz
benim serverimin dump protosu yokta

Şimdiden teşekkür ederim herkese biraz uzun oldu.

1. O zırhların texture dosyaları eksikse beyaz gözükür. Syserr.txt dosyasında nelerin eksik olduğu yazar.
2. Client build etmeyi mi?
3. Server filesinizin yanında dump proto verilmesi gerekir. Yoksa kendiniz oluşturmanız gerekiyor. Buda biraz uğraştırıcı.

1. O zırhların texture dosyaları eksikse beyaz gözükür. Syserr.txt dosyasında nelerin eksik olduğu yazar.
2. Client build etmeyi mi?
3. Server filesinizin yanında dump proto verilmesi gerekir. Yoksa kendiniz oluşturmanız gerekiyor. Buda biraz uğraştırıcı.

Teşekkür ederim cevaplar için hepsini öğrendim peki sizin elinizde fazla üstünde oynanmamış geliştirilebilir bir files var mı varsa paylaşır mısınız? YouTube deki bütün videolarınızı izledim cidden emeğiniz için teşekkür ederim bu piyasa da en değerli güvenilir insan konumundasiniz gözümde

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim ne yazık ki elimde öyle bir files bulunmuyor. Forumlarda gayet güzel filesler paylaşılıyor. Kaynak kodlarıyla beraber paylaşan kişilerden temin edebilirsiniz. :)

Lakin ilerleyen süreçte bende bir files paylaşmayı düşünüyorum..

Seneler sonra gelen edit;
Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi 'ni izleyerek kendi filesinizi oluşturabilirsiniz. Dump proto source oluşturma vs gösterilmektedir.

Son düzenleme:
Geri