Sistem Araçları : DeskSpace Full | Masaüstünüzü 6 Parçaya Bölün

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Yönetici
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Merhaba, neredeyse şu an hiç bir sitede full versiyona ait sağlam linki kalmamış bu programı, artık ihtiyaç duyduğum için 7-8 yıllık HDD arşivimden çıkardım.
Eminim bir çoğunuzun işine yarayacaktır. Özetlemek gerekirse, masaüstünüzü 6 farklı ekrana(küp şeklinde) bölen ve her birinde ayrı işlemler yapmanıza olanak sağlayan bir programdır kendisi. Benim gibi masaüstünü yoğun kullanan biriyseniz, ve sadece beklemede duran programları kapatmadan göz önünden kaldırarak daha temiz bir çalışma alanı istiyorsanız bu program tam size göre. Bu ve fazlasını bu program bizim için otomatik olarak yapıyor. Sizlerin belirlediği bir kısayol ataması sayesinde 6 farklı masaüstü arasında geçiş yapmanızı sağlıyor.
Bunları yaparken de, yeni nesil programlara nazaran sistemi yormuyor.

Windows 7'ye kadar olan bütün işletim sistemleri ile uyumludur.
Windows 7 üstü kullananlar denedikten sonra sonucu yorum olarak bildirirlerse sevinirim.

Önizleme:
DeskSpace Full.gif

İndirme Bağlantısı:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bir an pencere yöneticisi zannedip sevinmiştim... pıt kırıldı <|3
MacOS daki gibi bir prencere yöneticisi (şu ekranı kolayca bölmeye yarayan) bileniniz varsa alırım 1 dal...

MacOS daki gibi bir prencere yöneticisi (şu ekranı kolayca bölmeye yarayan) bileniniz varsa alırım 1 dal...
DeskSpace üreticisine ait Windows TopDesk diye bir program daha mevcut. Bahsettiğiniz program o olabilir.

Win 10 64 bit sorunsuz çalışıyor paylaşım için teşekkürler

Aslında şuan windows 10 da bu özellik var. Yeni masaüstü oluşturuyorsunuz windows tuşu + tab tuşu ile geçiş yapabiliyorsunuz.

Sen kurmak arch linux ve awesome yüklemek. Miss gibi olmak pencere yöneticisi :D

Geri