Çözüldü db.core sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

brave

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Son zamanlarda herhangi bir sistem eklemedim sorunsuzdu bugün x forumunda paylaşılan yangların otomatik envantere gelmesini ekledim ve yeni buildi atınca db.core vermeye başladı. O sistemden olacağını zannetmiyorum hatta kaldırdım ama sorun yine devam ediyor. db.core'yi açtım fakat hatayı anlamadım yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Sorunun nedenini buldum. item_names ve item_proto'nun içerikleri silinmiş. 0 kb olarak gösteriyordu. Onları tekrar attığımda sorun giderildi. Konu kapatılabilir @Whistle

Winscp ve notepad++ kullanıyorum. Bu dosyaların kendisi değilde neden içeriği silindiğine dair bilgisi olan varsa benimle iletişime geçebilir mi? Belki bilmediğim bir kısayola basmışımdır.
Sorunun nedenini buldum. item_names ve item_proto'nun içerikleri silinmiş. 0 kb olarak gösteriyordu. Onları tekrar attığımda sorun giderildi. Konu kapatılabilir @Whistle

Winscp ve notepad++ kullanıyorum. Bu dosyaların kendisi değilde neden içeriği silindiğine dair bilgisi olan varsa benimle iletişime geçebilir mi? Belki bilmediğim bir kısayola basmışımdır.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri