CONF.TXT | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

CONF.TXT

'Genel' forumunda faruk07 tarafından 7 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

85
    27
    311
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    mmo.PNG conf.PNG
    Sizin de bahsettiğiniz burası mıydı sanki burda no_txt seçeneğini önceden değiştirmiştiniz.

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Sen çok yanlış anlamışsın. :D Orada npclere atayacağın şeyleri anlatıyordum.
    conf.txt'de gösterdiğin yer ayrı.

Orada yazdığım şey şu;
    Bir slota tıklayınca yapılacak şeyleri belirtir.
    mob_proto'dan on_click sütunundaki veriler.

conf.txt'deki no_txt olayını eğitim serilerimde anlattım. 1 yaparsanız player.item_proto ve player.mob_proto içindeki verileri kullanır. 0 yaparsanız txt dosyalarındaki verileri item_proto ve mob_protoya yazar.

3. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

85
    27
    311
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    hangi videonuzdaydı acaba ben detaylıca izleyeyim.

Whistle bunu beğendi.
  4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Txt dosyalarını filesimize uyarlıyoruz diye bi adı vardı galiba. :)

faruk07 bunu beğendi.
  5. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

85
    27
    311
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    videoyu izledim fakat sizin dosyalarınız hatalı olduğu için değişiklikler yapmışsınız sanırım. Şimdi ben yeni itemler ekliyorum 1 mi kalsın 0 a çevireyim mi sonuç olarak ?

6. Whistle

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    İtemleri txtye eklediyseniz no_txt kısmını 0 yapın.
    Txt dosyalarınız filesinizle uyumlu olması lazım ama uyumsuz ise oyununuz açılmayacaktır.

faruk07 bunu beğendi.
  7. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

85
    27
    311
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    o zaman 0 yapıyorum filezillayada ekledim locale içine ekledim navicata da ekledim 1 itemi

Whistle bunu beğendi.
  8. Denizeri24

Denizeri24 Aktif Üye Üye

8
    4
    665
    11 Haziran 2018
    ist
    0 yaparsanız sadece filezilla da ki txt'leri ve localedeki item protoyu düzenlemeniz yeterli çünkü 0 yaptığınızda navicattaki item proto ve mob proto devre dışı kalır. ancak 1 yaparsanız tam tersi olur.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.