Yardım Client Source Derlerken PDB Hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

sharap

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar Merhaba Client Source derlerken aldığım dosya bulunamadı hatası ve bu dosya gerçektende kendi konumun da yok nerden bulabilirim.

Adsız.png

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

PDB dosyası (Program Database) Visual Studio'nun kendi oluşturduğu bir çeşit veritabanı dosyasıdır. Dolayısıyla sabit bir şekilde bulunmaz.
Ayrıca bunlar hata değil, warning. Yani çok ciddiye alınacak bir durum da değil. Genelde bu uyarıyı Debug modda verir ama sende nedense Release modda da vermiş. Yapılandırma ayarlarından bunu düzenleyebilirsin.

Bkz:

Gösterdiğim ayar sadece Debug mod için "Evet" olacak, diğer modlar için "Hayır" olacak.
Adsız.jpg

PDB dosyası (Program Database) Visual Studio'nun kendi oluşturduğu bir çeşit veritabanı dosyasıdır. Dolayısıyla sabit bir şekilde bulunmaz.
Ayrıca bunlar hata değil, warning. Yani çok ciddiye alınacak bir durum da değil. Genelde bu uyarıyı Debug modda verir ama sende nedense Release modda da vermiş. Yapılandırma ayarlarından bunu düzenleyebilirsin.

Bkz:

Gösterdiğim ayar sadece Debug mod için "Evet" olacak, diğer modlar için "Hayır" olacak.
11685 eklentisini görüntüle

Yorumunuz İçin teşekkür ederim ama zaten bu ayarlar aynı söylediğiniz gibi.

Biliyorum üst üste yorum yapmak istediğimiz birşey değil ama ekleme yapmak istiyorum.

Hatayı farklı sourceleri build ederken de alıyorum sebebi acaba pc den kaynaklı olabilir mi?

Geri