Çözüldü Chler Açılmıyor Yardım.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Ben Buyukhosting den server kiraladım şuan saltanat tipi serveri putty den kurdum kuruldu dedi reboot attı şifreleri vs değiştirdim siteye erişimim var herşeye var ama kanalları acamıyorum ch ler acılmıyor Paneldende acamıyorum Puttyden da Hata felan vermiyor Kanal 1 acıldı diyor sadece MYSQL Açık diyor sadece yardım edermisin Bu işte yeniyim bu arada

Çözüm
Genelde uzaktan bağlantı ile pek yardım etmiyorum. Çok nadir durumlarda yaptığım bir şey.
Konuda hiçbir syserr kaydı belirtilmediği için merak ettiğimden dolayı bağlandım. Başta sorunu tespit edemedim. Çünkü açılırken putty ekranında hiçbir bilgi yazmıyordu. Fileste vrunner olduğunu görünce devredışı bıraktım ve tekrar açmaya çalışırken artık putty ekranında çekirdek bilgileri dökülmeye başladı ve şu hatayı verdi.
hata tespit edildi.jpg

Bu hatada bilindiği üzere veritabanı şifresinin yanlış olduğunu söylüyor. mt2@localhost şifresini conf.txt dosyasında tanımlı olan şifreyle değiştirdim ve oyun başarıyla açıldı.
hata çözüldü.jpg

Ben daha önce de birçok yardım konularında vrunnerin işleri zorlaştırdığını söylemiştim. Örnek konudan bir tanesi: Çözüldü...
Bize syserrleri gönderebilirmisiniz? Filezilla baglanın usr/game/cores channel 1 sanırım uzantı böyleydi bu dedigim uzantıya giderken cores klasörünü göreceksiniz içinden channel 1 girip syserr dosyasını notepad ile açın ss atın

usr/game/share dan devamı yok

Dosya Eklentileri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,8 KB · Gösterim: 335
Kusura bakmayın yanlış hatırlıyormuşum usr/game/cores olarak giriş yapın bulacaksınız

Oradada yok :) yardım için çok teşekkür ederim inşallah çözeriz

Dosya Eklentileri

• Oradada yok.png
    Oradada yok.png
    17,4 KB · Gösterim: 304
Nerede var bu cores :D

Sen zaten cores klasörünün içine girdin dostum orda işte channel 1 klasörü gir içindeki syserr dosyasını notepad ile aç

hayır şuanda usr/game Deyim

ve syserr yok channel 1 in içinde

Dosya Eklentileri

• böyle.PNG
    böyle.PNG
    30,1 KB · Gösterim: 266
tamam bir önemi yok o fileste farklı yapmışlar channel1 klasörüne giriş syserr dosyasını notepad ile açıp ssini atarmısın buraya

nasıl yani syserr bulamıyorum channel 1 in içinde kusura bakma yeniyim bu konularda ..

Öncelikle tek tek yazmak yerine 1 mesajda yazarsanız herşeyi daha rahat anlaşırız. Servere şuan start verdiniz mi ? sadece ch1ini açın

En son puttyden Channel 1 i açmayı denedim acıldı dedi bakıyorum ... gözüküyor ve sunucu bağlantı hatası diyor site panelindende sadece MSYQL acık kanal 1 kapalı yani serveri açamıyorum usr/game/channel 1 in içinde syserr yok

game99 içinde varmı peki veya db?

Oradada yok neden acılmıyor ya :(

syserr dosyaları oluşmadıgı için yardımcı olamıyacam sorunun tam olarak ne oldugunu anlayamıyorum @Whistle arkadaşımız aktif oldugu zaman yardımcı olur büyük ihtimal

hm syserr şu hata ların olduğu yerler dimi niye yok ya of :( zaten kanal 1 acıldı felan derken hata felan vermiyor ..

ama db nin içinde bir syserr dosyası var o olabilrimi ?

evet gönder bakalım ona

Bu

Dosya Eklentileri

• db.syserr.PNG
    db.syserr.PNG
    30,7 KB · Gösterim: 345
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri