• Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Cengiz Han 2 Sınıflar (Savaş Büyücüsü)


Whistle

Ruhsuz Filozof
Site Yetkilisi
Admin
Mesaj
7.481
Beğeni
2.463
Puan
2.481
Cengiz Han 2 Sınıflar (Savaş Büyücüsü)

Savaş BüyücüsüKullandığı Silahlar: Tılsımlı asa ve kitap

Hakkında:
Potansiyel büyü gücünü açığa çıkarma yeteneği olan Savaş Büyücüsü, zaten yüzyıllardır gizemli güç üzerine ustalaşmıştır. Zihin gücününü kullanarak farklı yaşam biçimlerini kontrol altına alabilir, düşmanlarını evcil hayvanlara dönüştürerek yeteneklerini ellerinden alabilir. Savaş Büyücüsü, büyü yeterli olduğunda kuvveti sayesinde diğer sınıflar için bir kabus olacaktır.

Savaş Meydanında: Savaş Büyücüsü, savaş alanında vazgeçilmez bir rol oynar. Savaş Büyücüsü için büyü gereklidir ve sadece yetenekleri yeterli büyü ile desteklendiğinde tam olarak oynarlar. Yetenekleri ile yenilenme süresinin dönüşümünü hesaplamak, savaş alanında çok kritik önem taşımaktadır.

Kullandığı Yetenekler

"Zayıf iradesi olanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur”


Yetenekler :
Simge
İsim
Etkiler (Seviye 10 Yetenek)
ŞeytankovanHedefe %310 hasar verir. Hedefler donduğunda hasar %20 artar. Yenileme Süresi: 8sn. Büyü yapma süresi yok.
Acı Duası20 dakikalığına 12 metre çapında altı takım arkadaşının Büyüsel Hasar’ını %105 arttırır. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
İblis KovanHedefe %400 hasar verir. Hedefler donduğunda hasar %20 artar.| Yenileme Süresi: 0.8sn. Büyü Yapma Süresi: 3sn.
Odak AleviPasif Yetenek, Vuruşu 15 puan arttırır.
Buz LanetiMevcut hedefin 4 metre yakınındaki 6 düşmanı 7.5sn. dondurarak %125 zarar verir ve verilen zararı %20 arttırır. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
Gök Sözü5 metre çapı içinde ki 6 düşmana %365 zarar verir. Hedefler donduğunda hasar %20 artar. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi: 4sn.
Kutsal YakarışSonraki Gök Sözü'nü anında kullandırır 180sn. Büyü hazırlık süresi yok.
Büyü KaynağıMaksimum Büyü Puanını 110% oranında her 2sn için 10sn boyunca arttır. Yenileme Süresi: 300sn. Büyü Yapma Süresi: 10sn.
Kutsanmış AsaPasif Yetenek, Temek Büyüsel Saldırıyı 100% oranında arttırır.
İlahi KorumaBüyülü bir kalkan oluşturarak aldığınız zararı BP’nizin 2 katı oranda emer ayrıca çoğu laneti 15sn boyunca azaltır. Yenileme Süresi: 160sn. Büyü yapma süresi yok.
Ağır Darbe8 metre çapında ki 6 hedefe %300 zarar verir. Hedefler donduğunda hasar %20 artar. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
HünerPasif Yetenek, Temel Güç, Çeviklik, Zeka ve Dayanıklılık puanlarını 50% arttırır.
Kurbağa LanetiHedefi hayvana dönüştürür, bu etki 6.5s sürer ve size sadece 1 zarar verir. Yenileme Süresi: 90sn. Büyü yapma süresi yok.
Bilge SözüYakında ki hedefi 5.5sn. sersemletir. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
 
Son düzenleme:

Üst