• Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Cengiz Han 2 Sınıflar (Kılıç Ustası)


Whistle

Ruhsuz Filozof
Site Yetkilisi
Admin
Mesaj
7.481
Beğeni
2.463
Puan
2.481
Cengiz Han 2 Sınıflar (Kılıç Ustası)

Kılıç Ustası


“Kılıç kullanma tekniğim, rüzgar kadar keskin ve hızlıdır”

Kullandığı Silahlar:
Çift Kılıç

Hakkında:
Kılıç Ustası, hızlı ve çevik saldırıları ile Krallık’ın birimleri arasında en korkulan rakiplerden biri haline gelmiştir. Rüzgar kadar hızlı ayak hareketleri “Rüzgarkoşan” ile, istedikleri zaman istedikleri yerde bulunabilme özelliğine sahiptir.

Savaş Meydanında: Düşman birliklerine en kısa sürede, en fazla hasarı verebilme kapasitesine sahip olan Kılıç Ustası savaş meydanında tehlikeli bir rakiptir, bu yüzden kendisinden merhamet beklemek aptallık olur. Bir deyişe göre; Kılıç Ustası ile tek başına karşılaşma şanssızlığına düşen bir kişinin hayatta kalma olasılığı, sonbaharda yapraklarını dökmeyen ağaç bulmak kadar enderdir.

Kullandığı Yetenekler


“Kılıç kullanma tekniğim, rüzgar kadar keskin ve hızlıdır”


Yetenekler :
SimgeİsimEtkiler (Seviye 10 Yetenek)
Keskin KılıçHedefe %230 Yakın Dövüş Hasarı verir ve Kılıç Ustaları tarafından saldırıya uğradığında 10sn boyunca Yakın Dövüş Hasarını %20 artırma şansı vardır. Yenileme Süresi: 0.8sn. Büyü yapma süresi yok.
Keskin Odaklanma12 metre çap yakınlığındaki 6 parti üyesinin Vuruş’unu 20 dakikalığına 12 arttırır. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
KaçışBaşka bir yetenek kullanılırsa ya da hasar alınırsa devre dışı kalır, 10sn sürer. Yenileme Süresi: 120sn. Büyü yapma süresi yok.
GürlemeMenzilli Saldırı’yı kalıcı olarak %100 arttırır.
Hücum RüzgarıÇoğu güç düşürmeyi kaldırır, hedefe ani bir saldırı yapar ve 5sn boyunca hedefin Direncini 20 düşürür. Yenileme Süresi: 25sn. Büyü yapma süresi yok.
El ÇabukluğuKaçınma: 10sn süren + 75 Kaçınma. Yenileme Süresi: 115sn. Büyü yapma süresi yok.
SersemletmeHedefi 4 saniyeliğine sersemletir. Yenileme Süresi: 15sn. Büyü yapma süresi yok.
Kılıç Düzeni8 metre çap yakınlığındaki 6 düşmana 12 sn boyunca her 2 saniyede 45 Yakın Hasar verir. %80 Yakın Saldırı Bonusu verir ve hedefin Yakın Savunmasını %48 düşürür. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
Fanatik SaldırıKritik Vuruş’u kalıcı olarak 15 puan arttırır.
Yıkıcı DarbeHedefe %280 Yakın Dövüş Hasarı verir. Periyodik Hasar Yeteneği Etkisi altındayken hedefe ilave Yakın Dövüş Hasarı verilir. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
Rüzgarkoşan10 saniyeliğine Hareket Hızı’nı %150 arttırır. Yenileme Süresi: 120sn. Büyü yapma süresi yok.
Odak AleviVuruş Şansı’nı kalıcı olarak 10 puan arttırır.
KatliamHedefe %280 Yakın Dövüş Hasarı artı 75 Kritik Vuruş verir. Sadece hedefin YP'si %30 altındaysa geçerlidir. Yenileme Süresi: 10sn. Büyü yapma süresi yok.
Enerji Çeşmesi30 sn boyunca her 2 saniyede bir 20 Enerji verir. Yenileme Süresi: 180sn. Büyü yapma süresi yok.
 
Son düzenleme:

Üst