Casro2 Dört gözle bekler olduk...

Mesajlardan sonra özel hayatımda bir hayli değişiklikler oldu(ameliyat olmak gibi) daha sonra deprem gibi durumlar, @Whistle Çok yoğun, bende bu hafta kendi başıma yeni işlerin başına geçebildim. Çok uzun sürecek bir işimiz kalmadı ama başına geçip bitiremedik. Bizde sizler kadar hızlı bir şekilde bitirip, sizlerle kavuşmak istiyoruz.

Sabrınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Estağfurullah, canınızın sağlığı. Gerekirse 6-7 yıl erteleyin sağlığınız iyi değilse oyun gerçekten önemsiz. Burada bu forumda bulunmamızın sebebi sizlersiniz çünkü :giggle: olayların gidişatının mental ve ruhsal çöküntü oluşturmasına ve sizi üzmesine sakın izin vermeyin. Tekrardan hepinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum acınız acımızdır.

Estağfurullah, canınızın sağlığı. Gerekirse 6-7 yıl erteleyin sağlığınız iyi değilse oyun gerçekten önemsiz. Burada bu forumda bulunmamızın sebebi sizlersiniz çünkü :giggle: olayların gidişatının mental ve ruhsal çöküntü oluşturmasına ve sizi üzmesine sakın izin vermeyin. Tekrardan hepinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum acınız acımızdır.
Estağfirullah, biz büyük bir aileyiz en nihayetinde. Hepimiz biriz, sizler olmadan da bizlerin olmasının bir anlamı yok. Umarım tüm Türkiye en kısa zamanda güzel günlere kavuşuruz da her şeyi güzel ve mutlulukla yaşarız. Çok şükür hayatımın hiçbir evresinde karamsar olmadığım gibi şimdi de karamsar değilim. Umarım en kısa zamanda kavuşuruz bende en az sizler kadar heyecanlı ve sabırsızlıkla gün sayıyorum.

Vallaha çok gemişler olsun. Allah bir daha böyle bir felaket yaşatmasın inşallah. Tüm TR olarak güzel bir birliktelik sergiledik umarım yaralarımızı biran önce sarar ve huzurla hayatımıza kaldığımız yerden devam ederiz. Oyunun geleceğinin olması beni de çok mutlu etti. Heyecanla bekliyoruz.

Şu bayramda çifte bayram yaşar mıyız whistle reis ne diyorsun :) (Casro2 Ramazan bayramı etkinliği :) )
Bu bayram değil ama Kurban Bayramına açılışımızı yapabiliriz diye düşünüyorum. Sistem ekleme çıkarma işlerinde noktayı koyduk, test aşamasındayız ve her şeyi en ince ayrıntıya kadar test etmeye çalışıyoruz.

Çok yakında bizimle iletişim ve irtibata geçebileceğiniz adreslerimiz başlığı altında bilgi paylaşımı yapacağız.

Bu süre içerisinde reklam ve tanıtımlar için video düzenleme, tanıtım yapma konusunda bilgi ve tecrübesi olan kişiler bizimle iletişime geçebilir.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Geri