İstek Bu Market Panelini Bulabilir Miyiz?

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

batumgngr

Üye
Üye
Market Paneli.png

Arkadaşlar çok aradım ama bulamadım. Nereden bulabilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çok eski zamanın bir paneli. Forumlarda paylaşılan dosyaların linkleri bile kırılmıştır. Bence daha yeni şeylere yöneliniz. :)

Buyur arkadaşım 2011 de Kullanılan İtem shop vede Destek sistemi bir arada senin için Hazırladım Eksiklik varsa burada belirte bilirsin

lLİNK :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

ŞİFRE : !Cx0YC3vdFqpqfEZYWg0SPKIZBV9XMzaZVFg4372BoOg

İnşallah işine yarar Saygılarımla İyi Foruymlar
Eski market panelini elinde bulunduranları tahmin ediyordum ama bu konuyu görüpte dosyayı paylaşacak birisinin geleceği konusunda hiç ümit yoktu içimde. Konuya gösterdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederim.

Dosya küçük formatta olduğu için ve paylaşılan dosyaların kalıcı olması için 15mb altı dosyaları forumdaki mesajınıza ek olarak yükleyebileceğinizi unutmayın.

Not: Linkten indirdiğim dosyayı winzip ile açarken arşiv hatalı hatası verdi. 7-zip ile açmayı başardım ve yeniden 7-zip ile arşivledim sorun çözüldü.

Dosya Eklentileri

• Shop -Destek Sistemi 2011.zip
    999,2 KB · Gösterim: 137
Eski market panelini elinde bulunduranları tahmin ediyordum ama bu konuyu görüpte dosyayı paylaşacak birisinin geleceği konusunda hiç ümit yoktu içimde. Konuya gösterdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederim.

Dosya küçük formatta olduğu için ve paylaşılan dosyaların kalıcı olması için 15mb altı dosyaları forumdaki mesajınıza ek olarak yükleyebileceğinizi unutmayın.

Not: Linkten indirdiğim dosyayı winzip ile açarken arşiv hatalı hatası verdi. 7-zip ile açmayı başardım ve yeniden 7-zip ile arşivledim sorun çözüldü.

Elimde 2009 2011 arası bir cok site tasarımı bir çok Panel mevcut ayrıca forum temalarına kadar ama arşivlerim ne yazık ki daha,da fazla idi lakin Harici diskim bozuldu :( vede elimde olan çok arşiv,de ayrı ayrı olmasın,dan dolayı bazılarını bulmak zor oluyor :)

ama paylaşmış olduğum link silinme ihtimali yok link kalıcı olarak kalır

Geri