Uygulandı: - Birkaç Öneri | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

Uygulandı: Birkaç Öneri

'Kapatılan Öneriler' forumunda radoplu tarafından 25 Mart 2017 tarihinde açılan konu

?

Büyülü Metal Kızıl Metinlerine Eklensin

Bu anket 2 Nisan 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

60,0%
  2. Hayır

40,0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. radoplu

radoplu Aktif Üye Üye

11
    13
    665
    17 Mart 2017
    Erkek
    Bursa
    Adınız ve Soyadınız:
    Cengizhan YAŞAR
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    Merhaba Casro2 Ekip'i ve Oyuncuları ...

Büyülü Metal Sadece çırak sandıklarından elde edilmekte bunun önüne geçilmesi için bir anket baslatıyorum
    Kızıl Metinlerine biraz zor bir oranla eklenmesini talep ediyorum.
    ayrıca kulede metin katında zin-haritası çok ama çok zor düşmekte yani 40 50 tane metin kırdım daha düşüremedim gibi bunada bir düzenleme gelmesini istiyorum.
    Kan Taşı görevi bugda yapıldımı bilgim yok yapıldıysa bilgi verirmisiniz birde görev yerine bence npc ye eklene bilir zaten kolay bir görev boş yere zaman kaybı

Saç Stili istiyor çoğu user onun içinde bir anket yapmak istiyorum.

2. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

230
    176
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    İzmir
    Adınız ve Soyadınız:
    Kamil Topaloglu
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    Büyülü metali oyundan tamamiyle kaldırmayı düşünüyorduk fakat çırak sandıklarından elde edilebilir olmasına karar verdir...Büyülü metali normal bir eşya gibi değilde belirli seviyelere ulaştığınız için size verilmiş özel bir hediye olarak görebilirsiniz...Zira dikkatlice bakarsanız nesne markette dahi satılmamakta...

3. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    bence aksine tamamen kaldırılmalı

4. radoplu

radoplu Aktif Üye Üye

11
    13
    665
    17 Mart 2017
    Erkek
    Bursa
    Adınız ve Soyadınız:
    Cengizhan YAŞAR
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    ee peki bu kuleden zin haritası ne olucak hiç bahsetmemişsiniz

5. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.467
    1.360
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Olu Gibi
    Her kule yaptığınızda mı oluyor bu?

6. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.467
    1.360
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Olu Gibi
    Kan Taşı görevi olan Mağaranın İçi görevini baştan sona test ettim. Sorun bulunmamaktadır.
    Bu yüzden Kan taşı npcye filan eklenmeyecektir.

Büyülü metal çok düşük oranda dediğiniz metinlerde ekli. Fakat düşürmesi zor ^_^

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.