Bir marketten otomatik item almak için bir hile ya da program önerisi verin lütfen.

saiddemir123

Üye
Üye
Merhaba. Ben bir pvp de oynuyorum adını vermiyim reklam olmasın. Bu pvp de belirli saatlerde bir etkinlik başlıyor ve bir npc çıkıyor. İçindeki itemler sınırları sayıda ve etkinlik daha başlamadan npc etrafında yüzlerce kullanıcı birikiyor. Acaba npc yi otomatik tıklayıp açabilicek ve hatta otomatik itemleri alabilicek bir şey bulmak istersem neyi araştırmam lazım böyle bir şey mümkün mü? Ayrı olarak oyunda oto pack var. Karakterlerin animasyonlarını falan silmeyi denedim ama yemiyor. Daha uygun bir durum önerisi olan var mı acaba? Konu yanlış yerdeyse çok özür dilerim.

npcyi 1 kere açtıktan sonra itemleri alabilecek makro uygulaması çok, otopackta yemez maalesef...

Otopack olan serverde şöyle yapabilirsin. Metin2client.bin olması lazım, dosya adı farklı olabilir ama genelde uzantı .bin oluyor. O dosyayı bul, uzantısını .exe yapıp oradan girmeyi dene. Eğer olursa otopackı aşmış olursun. Eğer olmazsa otopackı açıp güncellemeleri bitirmesini bekle. Bitirdikten sonra yani Oyunu Başlat butonu geldikten sonra pack ile oynama yapıp Oyunu Başlat butonuna tıkla. Buda işe yarıyordu.

Otopack olan serverde şöyle yapabilirsin. Metin2client.bin olması lazım, dosya adı farklı olabilir ama genelde uzantı .bin oluyor. O dosyayı bul, uzantısını .exe yapıp oradan girmeyi dene. Eğer olursa otopackı aşmış olursun. Eğer olmazsa otopackı açıp güncellemeleri bitirmesini bekle. Bitirdikten sonra yani Oyunu Başlat butonu geldikten sonra pack ile oynama yapıp Oyunu Başlat butonuna tıkla. Buda işe yarıyordu.
yıl 2021 kanka o işi engellemeyen sw kalmamıştır kaldıusada çok acemilerdir

Geri