Çözüldü .cpp uzantılı dosya yok

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

enesaydemir

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu konularda yeniyim daha ilk defa uğraşıyorum ve 2 gündür uğraşıyorum :) server açtım tecrübe kazanmak için serverime özellik bakarken .cpp uzantılı dosyalar görüyorum bunlara ftp üzerinden ulaşamadım bu dosyalara nasıl ulaşırım

.cpp uzantılı dosyalar source dosyalarıdır. Yani oyunun kaynak dosyaları.
İndirdiğiniz filesın içerisinde gamesource - clientsource gibi klasörler varsa bahsettiğiniz .cpp dosyaları bunların içindedir.

gamesource klasörü ftpden /usr/src dizinine atılır. İşlemler yapıldıktan sonra putty üzerinden build edilir.
clientsource ise bilgisayarınızda herhangi bir yerde saklanabilir. İşlemler yapıldıktan sonra Visual Studio ile build edilebilir.

İndirdiğim dosyada göremedim herhalde files la alakalı ki zaten filesımda sk make bile yok kurulumuna izinde yok

@enesaydemir bilişim fileslerinde srcyi teslim etmezler kaynak dosyaları kullanan sistemleri ekleyemezsin

Çözüm
Hocam ben map klasöründe bazı haritaları sildim. Şimdi oyna girmiyor. Başka files den map klasörü bulup atsam hata gider mi

Evet gider sildiklerini başka bi filesten alabilirsin

Evet pack üzerindeki dosyaları mı sildin yoksa ftp üzerindeki dosyaları mı?

Tamam bir files indir game dosyasından istedigini al

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri