Bir insan Dansöz izlemekten ne zevk alır? | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Üyelerimizden okcoder1134 geliştirme ekibinin kurulması için bir önerisi var.
Önerinin detaylarını okuyup, yorum atmak ve oylamaya katılmak için tıklayınız

Bir insan Dansöz izlemekten ne zevk alır?

'Konu Dışı' forumunda murobbs tarafından 18 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. murobbs

murobbs Aktif Üye Üye

84
    25
    426
    31 Mart 2019
    Erkek
    Vermek istemiyorum
    Konu ile ilgili nerye açıcağımı karar veremedim. Belki ben zevk almıyorum zevk alandan anlamıyorum niye zevk alıyor insnalar.

2. LikapaTR

LikapaTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 Görevlisi

269
    200
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    Rize
    İlk seferinde hissedemediysen o duyguyu asla hissedemeyeceksin, içinde olmalı.

Anlayamazsın...

3. enesaydemir

enesaydemir Normal Üye Üye

77
    32
    31
    30 Nisan 2020
    Malatya
    Hocam ben mesela dans edenleride anlamıyorum yani müzik eşliğinde saçma vücut hareketlerinin ne manası var anlamıyorum

4. LikapaTR

LikapaTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 Görevlisi

269
    200
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    Rize
    Dans etmeyi bende sevmiyorum ama , dansöz izlemektende zevk alın abi göze hitab/p ediyor , gayet eğlenceli izlemesi bence

5. murobbs

murobbs Aktif Üye Üye

84
    25
    426
    31 Mart 2019
    Erkek
    Vermek istemiyorum
    Evet sadece Zevk meselesi ama sözlerimde tamamlayamdağım br kısım var onu tamamlarsam geri dönüş yapıcapım.

6. enesaydemir

77
    32
    31
    30 Nisan 2020
    Malatya
    Ne köçekler ne dansözler göze hitap ediyor. O kadar erkeğin arasında yarı çıplak oynamak kadınlık gururuna bir küfür bence

7. LikapaTR

269
    200
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    Rize
    Dans bu kardeşim , ne alakası var kadınlık gururuyla hem kadınlar izleyemiyor mu dansözleri , striptizle karıştırdın her halde , sexual bi aktivite değil yani , baya profesyonelce yapanlar var , okulları fln bile var yani

8. enesaydemir

77
    32
    31
    30 Nisan 2020
    Malatya
    Hocam ben bu konuda çok geri kaldım demek ki okulları filan hiç duymadım yani. Ayrıca bu bizim kültürümüz de yok zaten

9. LikapaTR

269
    200
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    Rize
    Kültürümüzde ne var / ne yok işine hiç girmeyelim çıkamayız ordan :D

10. enesaydemir

77
    32
    31
    30 Nisan 2020
    Malatya
    Aynen hocam haklısın :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.