Çözülemedi bilişimden sunucu aldım gcc49

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Feartl

Üye
Üye
arkadaşlar bilişimden sunucu aldım ama build yapmak istiyorum gcc49 adam gibi anlatan bi yer bulamadım yardımıc olur musunuz

Çözüm
Bu konu için yeterince yanıt verildiğini düşünüyorum. Desteklenmeyen bir şeyi normal bir şekilde kuramazsınız. Paketleri indirip manuel olarak kurmanız gerekiyor. Şirketinizin yapamayacağı bir şeyi buradan talep etmeniz çok saçma. İnternette araştırma yapmanız gerekecek. Bakın şu konuya birisi anlattığım rehberden yola çıkarak gcc49 kurmuş.

3 - 4 gün boyunca bunu aradım. Yapmadığım şey kalmadı. 9.x'e mysql yüklemek değil de 10.4 üzerinde kaldırılan gcc 4.9'u FreeBSD 11.3'e yüklemek için. Sonunda vazgeçtim ve files gcc sürümünü yükselttim. Şimdi karşıma çıktı bir deneyeyim dedim, kuruldu 4.9. Üzüldüm biraz :) Tüm emeklerin için teşekkürler.

Bu konuya yeterince yanıt verildiğini düşündüğüm için başlığı çözülemedi olarak...
Bu konu için yeterince yanıt verildiğini düşünüyorum. Desteklenmeyen bir şeyi normal bir şekilde kuramazsınız. Paketleri indirip manuel olarak kurmanız gerekiyor. Şirketinizin yapamayacağı bir şeyi buradan talep etmeniz çok saçma. İnternette araştırma yapmanız gerekecek. Bakın şu konuya birisi anlattığım rehberden yola çıkarak gcc49 kurmuş.

3 - 4 gün boyunca bunu aradım. Yapmadığım şey kalmadı. 9.x'e mysql yüklemek değil de 10.4 üzerinde kaldırılan gcc 4.9'u FreeBSD 11.3'e yüklemek için. Sonunda vazgeçtim ve files gcc sürümünü yükselttim. Şimdi karşıma çıktı bir deneyeyim dedim, kuruldu 4.9. Üzüldüm biraz :) Tüm emeklerin için teşekkürler.

Bu konuya yeterince yanıt verildiğini düşündüğüm için başlığı çözülemedi olarak işaretleyip kilitliyorum. Sorun çözülemediği için insanlara çemkirmek kimsenin hakkı değil. Herkes gönüllü olarak yardımcı oluyor.

Bir diğer önerim ise locale freebsd 9.3 kurup kaynak kodlarını build etmeniz. Çıkan game ve db'yi daha sonra şirketin verdiği sunucuya atabilirsiniz. Sitemizde bunla ilgilide yeterince rehberler var. İlla şirketin verdiği makinada source dosyalarını build etmek zorunda değilsiniz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri