Bilgisayarım 10 ile 20 dk Arası Kapanıp Duruyor | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

Bilgisayarım 10 ile 20 dk Arası Kapanıp Duruyor

'Bilgisayar Sorunları Destek' forumunda arifkaygısız tarafından 16 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. arifkaygısız

arifkaygısız Aktif Üye Üye

105
    44
    436
    2 Kasım 2011
    Erkek
    Makine
    İstanbul
    Bilgisayarım 10 ile 20 dk arasında kapanıyor açıldıkdan sonra neden olabilir program silmiştim bi kaç tane ondan mı aceba bilenler acil cevap.

2. Tahagcs

Tahagcs CcC Taha Üye

81
    90
    666
    5 Eylül 2014
    Erkek
    Öğrenci
    İzmir,Türkiye
    Sen tedbir olarak format at.

3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.215
    1.241
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Sildiğiniz dosyaların ismini yazar mısınız. Bilgisayarınız kapanırken hata mesajı veriyorsa, hata mesajını ekran resmi ile paylaşır mısınız.

4. ByZed

ByZed Hosting Firma Yetkilisi Hosting Firma Yetkilisi Üye

94
    92
    666
    1 Temmuz 2014
    Erkek
    Webmaster
    Lüleburgaz
    dostum şöyle bir durum var öncelikle yüklediğin programlar bilgisayarının bir kısmında depolanır sen silsen bile o yüzden aşırı program yüklemek ve ya oyun yüklemek bilgisayarının kasmasına neden olabilir...bu yüzden bilgisayarının özelliklerini yazarsan yardım edebiliriz...

5. hido06

hido06 Aktif Üye Üye

51
    23
    661
    28 Nisan 2017
    Erkek
    Ankara
    Hayırlı İyi Günler! Bende'de şu var 5-10Dk kapanıyor sonra açınırken 3-5Dk sürüyor Nedeni yukarıdaki arkadaşımınızdan benimkiden kaynaklı olabilirmi diye düşündüm?

6. Jexsus

Jexsus Mutluluk Fakiri Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek Üye

664
    402
    821
    30 Eylül 2014
    Erkek
    Ögrenci
    ANKARA
    Sıcaklık kontrol etmelisin..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.