Yardım - BETA MAP | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım BETA MAP

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda faruk07 tarafından 21 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

44
    18
    306
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    4 beta mapi ışınlayıcıya ekledim 2 sinin koordinatı yok 1 si de haritanın alakasız yerine gönderiyor belirlediğim bi noktaya gönderebilir miyim acaba ?

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.822
    1.053
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Hangi mapların kordinatları lazım?
    Ben ışınlama ile kordinat bulurken şu yöntemi kullanıyorum. GM karakterle o bölgeye gidiyorum. Daha sonra yanıma bi karakter çağırıp tekrardan ışınlandığımda chat kısmında kordinatlar gözüküyor.
    Lakin o mape hiç gidemiyorsanız bana hangi haritalar olduğunu söyleyin ben bi kendi filesime bakiyim.

3. faruk07

faruk07 Aktif Üye Üye

44
    18
    306
    16 Şubat 2019
    Erkek
    antalya
    benim takıldığım mesele şu. atıyorum thunder haritasında son kapıdan geçince cape haritasının başına ışınlıyor ben ışınlayıcı ile gitmeye kalktığımda haritanın ortalarına biyyere atıyor bir serverde ise npclerin yanına gönderiyor. haritaların koord. ları var ama haritada belli konuma gönderme işlemini nasıl sağlarım acaba ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.