Bazı Sorular

Xero

Üye
Üye
Çoğu pvp de çeviklik bugda bu pvp serverinde de bugdamı olacak ?
92 biyolog görevinde str seçildiği taktirde karakter attıktan sonra seçilen str nin etkinliği kalmıyordu diğer pvp lerde artık bug mudur bilmiyorum ama bu server içinde geçerli olacak mı ?
Karakterlerin damege oranları eşit mi ?

Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe eklerim :)

1. Seçilen ödüller veritabanına kayıt altına tutulur. Silinmesi imkansız diyebilirim. Kendi testlerimde bir sorunla karşılaşmadım.
2. Çeviklik bugunu biraz daha detaylandırırsanız sevinirim.
3. Karakter damage oranlarını ne yazık ki elleyemedik. Ancak oyunu oyuncularımıza açtıktan sonra gelen geri bildirimler ile karakterlerin damageleri ile ilgili düzeltmeler yapılacaktır. Damageler ile ilgili elimizde bir kaç düzeltmelerin içeriği dosyalar mevcut. Fakat bir oyunu oyuncular kadar kimse iyi test edemez. :)

Ninja karakterini tercih ettiğimden:
Öncelikle çeviklik efsunu DEX i arttırır yani savunmayı diğer pvplerde karşılaştığım bir sorundur ki çeviklik efsununun dex e herhangi bir etkisi olmaz savaşçı karşısında oyun becerisinide hesaba katsak bile hiç bir şansı olmaz ninjanın çünkü çeviklik efsunun bi etkisi olmadığından sadece düz vuruşlar ile yerden kalkamaz ninja bunun içindir ki çoğu pvpde ninja oynayan kişiler çeviklik yerine güç efsununu tercih ederler itemlerinde yani diyecem o ki bu serverde de bununla mı karşılaşacağız ?

Dün araştırmayı yaptım ilgili bugla oyunda gerekli testleri yapacağım. :) Bu konuda size geri dönüş yapılacaktır.

Geri