Battle Royale sevmeyen tek ben miyim? | MMO Tutkunları
Sitemize reklam vermek isterseniz @Whistle'a özel mesaj atabilir veya mmotutkunlarii@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz..
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemiz hakkında sizlerin görüşünü alabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz. Bu sorulara yanıt vermek isterseniz tıklayınız

Battle Royale sevmeyen tek ben miyim?

'Battle Royale' forumunda murobbs tarafından 5 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. murobbs

murobbs Aktif Üye Üye

137
    57
    446
    Bu oyun modu sayesinde 2 gün önce oyun mu "Adam olmaz bu" diyen insanlar oyun oynamaya başladı herkes bir PUBG oynadı gamer oldu acaba basit olduğu için mi bu kadar çok oynanıyor? Sevmiyorum bana zorla oynatcaklar. Bu akım sona ersin yoksa sevdiğim oyunlar ölecek bende yıllardır salıncakta başka çocukaları bekleyenler gibi kalacam.

2. Kyknos

Kyknos Mutluluk Fakiri Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi Üye

673
    425
    821
    Bende aşırı şekilde MMORPG tarzı seven bir insanım. Battle Royale çıktı çıkalı adam akıllı MMORPG oyun göremez olduk. Bütün üretici firmalar kendilerini bu moda adadı resmen. Bu konuda sana hak veriyorum Battle Royale boş havayla şişirilmiş bir balondur.

Whistle ve murobbs bunu beğendi.
  3. murobbs

murobbs Aktif Üye Üye

137
    57
    446
    Aslında MMORPG türünü Battle Royale eskitmedi Mobalar eskitdi benim görüşümce.

4. Kyknos

Kyknos Mutluluk Fakiri Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi Üye

673
    425
    821
    Mobalar varkende MMORPG'ler hala canlıydı. Şuan hatta Mobalar bile düşüşte. Bunun sebebi Battle Royale olduğu gayette belli. Hatta bir çok MMORPG üretici Battle Royale modunu kendi oyunlarına uyarlamaya kalkıştı.

murobbs bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.