Çözüldü /b Command

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

kill4dead

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba. Birşey sormak istiyorum. Ben GM çarımdan queste tıkladığımda diğer oyuncuların bilgisayarında command("/b" .. "Merhaba") komutu çalışsın istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Yani merhaba yazısını yalnızca herkes kendisi görecek.

Veya /n' de çıkan yazı gibi /b komutunu herkesin görmesini istiyroum.

Çözüm
Hocam geliştiriciler oyunu bir noktaya getirip bahsettiğin sitelere satıyor. Kimden aldın bilmiyorum ama o dosyaları forumlarda bulabilirsin, açık yok diye ordan alman bence mantıksız :D
Özelden üzerinde çalıştığım server filesi attım.
Solda bulunan göreve tıkladığında sadece o oyuncunun görmesini istediğiniz bir yazı mı yazdırmak istiyorsunuz?
Eğer öyleyse notice komutu ile yapabilirsiniz. Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız @Whistle 'ın quest serisi var
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
kanalında, hepsini izleyip öğrenin.
Ayrıca derslerle ilgili notlar GitHub'a yükleniyor @Whistle tarafından. Gitmek için

Bir de belki kullanırsınız diye söyleyeyim, bu komutun global olanı da var. Gitmek için

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. İstediğim GM çarımdan queste tıkladığımda diğer oyuncuların görebileceği büyük notice yayınlamak. (Son paylaştığınız link)
Ancak source dosyaları bende olmadığı için bu işlemi gerçekleştiremem.

/b zaten yıllardır oyunda ekli, /b yapın oyununuzda çalışacaktır ama sadece size gelecektir. Bu konuda herkesin görmesini sağlıyor, yani konuda öyle yazmış konuyu açan adam :D

Sen bilişim ismi verilen bir siteden metin2 satın aldın ve onun üzerinde mi değişiklik yapmaya çalışıyorsun? Öyleyse bu düzenlemeyi yapamazsın, kaynak dosyaları lazım :D

Evet kanka öyle yaptım :D
Çünkü piyasadaki filesların hepsinin içinde açık var çünkü. Güvenilir bir bilişimden aldım açık olacağını düşünmüyorum.
Bana önerebileceğin bir files var mı?

Hocam geliştiriciler oyunu bir noktaya getirip bahsettiğin sitelere satıyor. Kimden aldın bilmiyorum ama o dosyaları forumlarda bulabilirsin, açık yok diye ordan alman bence mantıksız :D
Özelden üzerinde çalıştığım server filesi attım.

Çözüm
Geri