Vergi Levhalı " AYYILDIZ MEDYA " Aylık 15 TL'den Başlayan Fiyatlarla TR Lokasyonlu Vds Sunucular

ayyildizmedya

Hosting Firma Yetkilisi
Firma Yetkilisi - V
Üye
vds.png

TÜRKİYE KONUMLU =>
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

3 Aylık Alımlarda %10 İndirim
6 Aylık Alımlarda %20 İndirim
Yıllık Alımlarda %35 İndirim

TESLİMAT SÜRESİ: ANINDA TESLİMAT

SUNUCU NETWORK HIZI

network-hiz.png

Web Sitemiz Üzerinden Hizmetinize : Aktifleştirme - Kapatma - Yeniden Başlatma - Format Atma - VNC Konsol Yönetimi Yapabilirsiniz.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Ödeme Yöntemlerimiz

Havale/Eft | Mobil Ödeme | 3D Secure Kredi Kartı

Kredi kartı, Bankamatik kartı, Ön ödemeli kartlar, İninal vb. kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit yapabilirsiniz.

ayyildiz-medya-internet-ve-bilisim-hizmetleri.png

Bize aşağıda ki bilgilerden ulaşabilirsiniz.
Web:

Mail: [email protected]
Whatsapp:

TEL: +90 256 911 04 25
Vergi Dairesi: GERMENCİK
Vergi NO: 8870531275
BTK Belge:

Adres: Ortaklar Mahallesi Kurtuluş Sokak No:26 Germencik/AYDIN

Son düzenleme:
2011 yılında ilk pvp kurmaya başladım.o zamandan beridir.zam gelmeyen tek şey bimdeki rondo 2. Şeyse Metin2 sunucuları VDS vpsler.

2011 yılında ilk pvp kurmaya başladım.o zamandan beridir.zam gelmeyen tek şey bimdeki rondo 2. Şeyse Metin2 sunucuları VDS vpsler.
çoğu yalan bunların. siberdizayn 1 gbps port veriyoruz diyip 50 mbps up / down veriyor mesela. desteğe yazdıktan sonra 100 mbps ye çekmişlerdi up / down hızlarını:alsaa:

desteğe diyorum ki, speedtest ile hız testi yaptım sonuç bunlar diyorum, adam bana nasıl hız testi yapabildiniz diye soru soruyor:muha:

çoğu yalan bunların. siberdizayn 1 gbps port veriyoruz diyip 50 mbps up / down veriyor mesela. desteğe yazdıktan sonra 100 mbps ye çekmişlerdi up / down hızlarını:alsaa:

desteğe diyorum ki, speedtest ile hız testi yaptım sonuç bunlar diyorum, adam bana nasıl hız testi yapabildiniz diye soru soruyor:muha:
valla bende biliyorumda adamın ekmeğinide baltalamak istemedim.ama haklısın burda tek kişiyi düşeneceğime müşterininde ekmeğini düşünebilirim.
15 liraya metin2 sunucu alacaksanız oyunu test etmek için alın.
1 gb server açılır açılmaz değil.
oda max 20 25 kişi.
bi server kalitesini ram belirlemez internet pingt hattıda belirler.

şöyle bi örnek vereyim.
arduino mining yapıyordum kar getirmiyor.
bu sunucu svsine 4k kişi bağlanıyor.ping 60 ise 6k bağlanıyorsa ping 150 200.
yani bi sunucunun kalitesini cpu ve ram belirlemiyor.ne zaman freebsdye top komutu yazsam cpu kullanımı %3 geçmiyor.
ama lag var.burdaki lagda internet hattın kötü olması olabilir.
bana kalsa dünyanın en hızlı interneti hatlarına sahip olan singapurdan vps alırdım.
ama Türkiye'ye pingi 50-70 olur.
bu sebeple düşük ping için yerli ve sağlam sunucu tercih etmelisiniz.
bunuda sağlam veri merkezi olanbi yerle çalışan bilişim neyse tercih etmelisiniz.
genelde hatlar veri merkezi kaynaklı oluyor.
genelde putty kaynaklı hat kopmalarında bilişim bizle değil veri merkeziyle alakalı olduğunu söylüyor.
ve şunuda unutmayın ki veri merkezi kıbrıs olanı tecih etmeyin.
ek olarak BAŞTA İSTANBUL SONRA İZMİR SONRA ANKARA SONRA BURSADA OLAN ver i merkezlerini tercih edin ve örneğin Turktelekom Turknet gibi ana bayisine yakın olan bilişimi tercih edin çünkü hat ne kadar yakında ping ve hız o kadar düşük olur.bunu neden anlattım.x firmasından oyun açan bi svnini pingini test ettim 10-15 arasıydı.diğer bilişimleri test ettim diğerleri 20-25 arasındaydı .x firmasının web sitesini okudum.bilgilendirme sayfalarında
Turktelekoma yakın oldukalrını bu sebeple düşük ping olduğunu söylüyordu.

veri merkezin,n sağlamlığını nasıl anlayabilirim?
ilk başta bilişime sorun hangi veri merkezi
sonra veri merkezini google yazıp şikayet var yazın şikayetlerini ve yorumlarını inceleyin.
sonra veri merkezine sorup bilişimi doğrulayın.
unutmayın en kaliteli düşük ping fiber-vdsl sonra adsl alt yapısında olur.
bide oyuncu kaynaklı lag ve ping şikayeti almamk minimap altına server ping ve fps anlık gösteren sistem ekleyin.forumalrda bolca mevcut.sistemler C++ client kaynaklı olduğu için gameyi etkilemeyeceğini düşünüyorum.yada fps ping açma kapamalıda yapabilirsiniz.

Geri