Çözüldü Autopatcher güncellemeyi Almıyor?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Autopatchere yeni root güncellemesi attım Ama autopatcher güncellemedi direk Oyunu başlat yazısı geliyor packin içindeki rootu eğer silersem geri yüklüyor yardım edicek varmıdır ?

Çözüm
Önceki mesajımda da söylediğim gibi packlarda ufak değişiklik olduğu zaman eternexus .eix dosyasını değiştirmeyebiliyor. Eski pack ile aynı md5 değerine sahip olduğu için otopack değişmediğini sanıyor. Çözmenin birkaç yolu var. Ya içine boş bir txt dosyası atıp saçma sapan şeyler yazarak dosyadaki değişikliği arttıracaksınız yada farklı pack kilitleme programlarını kullanacaksınız.

Böyle bir sorunun gelmesi bir yandan iyi oldu. Çünkü hemen hemen herkesin başına gelebilecek bir durum. Güncelleme atarken .eix ve .epk uzantılı dosyaların eski dosyalar ile aynı md5 değerine sahip olmadığını kontrol etmeniz gerekli.
crclist'e yeni değerleri girdiniz mi?
Bazen ufak değişiklikleri görmeyebiliyor. Epack32 ile packı kapatıp tekrardan otopacka atmayı deneyiniz.

crclist'e yeni değerleri girdiniz mi?
Bazen ufak değişiklikleri görmeyebiliyor. Epack32 ile packı kapatıp tekrardan otopacka atmayı deneyiniz.
Crcliste Değerleri girdim ve bunu 2-3 kere tekrarladım yeniden kapatıp yeniden denedim ama yine olmadı

Dediğim şeyi yaptınız mı? Ufak değişiklikler olduğu zaman eternexus .eix dosyasını değiştirmeyebiliyor. Epack32 ile packı kapatmayı deneyiniz.

Önceki mesajımda da söylediğim gibi packlarda ufak değişiklik olduğu zaman eternexus .eix dosyasını değiştirmeyebiliyor. Eski pack ile aynı md5 değerine sahip olduğu için otopack değişmediğini sanıyor. Çözmenin birkaç yolu var. Ya içine boş bir txt dosyası atıp saçma sapan şeyler yazarak dosyadaki değişikliği arttıracaksınız yada farklı pack kilitleme programlarını kullanacaksınız.

Böyle bir sorunun gelmesi bir yandan iyi oldu. Çünkü hemen hemen herkesin başına gelebilecek bir durum. Güncelleme atarken .eix ve .epk uzantılı dosyaların eski dosyalar ile aynı md5 değerine sahip olmadığını kontrol etmeniz gerekli.

Çözüm
Geri