Askere Gidiyorum Dostlar

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Yönetici
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
2 yıllık tecilin ardından an itibari ile Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı'na düşmüş bulunmaktayım. Tarihimizin altın harflerle yazıldığı memleketi görmek, askerlik vesilesi ile kısmet oldu. Bayramdan sonraki ilk hafta yolcuyum kısmetse. Çok yakın zamanda bir takım zor şeyler yaşadığımdan ötürü belki normalden 2-3 kat daha fazla zor geçecek benim için. Ama Allah büyük demekten başka bir şey gelmiyor elden. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Metin2'ye gelince de, zaten bir kaç haftadır ara vermiştim bundan sonra da devam edeceğimi sanmıyorum.
Hem kendime, hem de metin2 ye dair bir çok şeyi rafa kaldırdım. Her insanın hayatında en az bir kere acı bir kırılma/dönüm noktası oluyor, ben de sanırım şu an tam olarak o noktadayım. Her şeyin ilacı dedikleri 'zaman', bakalım bizim için zehir mi olacak yoksa panzehir mi..

Velhasıl, şimdiden kendinize cici bakın, kimseye karışmayın :)
Gideceğim güne kadar ara sıra girerim yine..

Yolun açık olsun.
Greeting Us Army GIF by GoArmy

Yolun açık olsun en krallardan daha kralsın :)

güle güle git güle güle gel yolun acık olsun askerim vatan seni bekler
Teşekkür ederim :)

Eyvallah sağolasın,
1306431.jpg

Metin2 bırakılmaz ara verilir. :D Allah ayağına taş değdirmesin kardeşim.
Eyvallah kardeşim sağolasın :) Umarım dediğin gibi yanılıyorumdur ve ara vermişimdir

Yolun açık olsun en krallardan daha kralsın :)
Eyvallah kardeşim var ol :ao-rose:

Yolun açık olsun, dualarımız seninle.

Yolun açık olsun. :)

Merhaba @Yeniceri,

Yolun açık olsun, askerden gelene kadar rahat uyuyabiliriz o zaman. Geldiğinde haber verir misin?

Geri