Çözüldü Animasyonlu Silah Ekleme. !

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0

Mesele bunu serverime eklemek istiyorum. Sıfırdan anlatıcak varmıdır?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Keşke anlatan olsa bende serverime eklerdim kesin :)
Biraz Araştırma yolu ile öğrendim :D aslında basitmiş , Silah'a effect ekler gibi ekleniyor.

Ama bunu anlatanda varmış sonradan fark ettim bende :XD

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

bunları aralıksız ekle sql files kullanıyorsan sadece InstanceBase.cpp 'de

if (pItem->GetSocketCount() == 4) //// buradaki socket 4 dür arkadaşlar buradan çeker animasyonu 4 socketli serverlerde + 1 ekleyin 4 soket var ise 5 yapınız burayı ve item proto dan soketi 4 yapınız..
{
Şöyle bir yer var burayı 4 yaparsan item proto ve mysql'den GainSocketPercent 'ide 4 yapıyorsun effect eline gelir. Anlatıma doğru kal her türlü başarırsın :D

Biraz Araştırma yolu ile öğrendim :D aslında...
Keşke anlatan olsa bende serverime eklerdim kesin :)
Biraz Araştırma yolu ile öğrendim :D aslında basitmiş , Silah'a effect ekler gibi ekleniyor.

if (pItem->GetSocketCount() == 4) //// buradaki socket 4 dür arkadaşlar buradan çeker animasyonu 4 socketli serverlerde + 1 ekleyin 4 soket var ise 5 yapınız burayı ve item proto dan soketi 4 yapınız..
{
Şöyle bir yer var burayı 4 yaparsan item proto ve mysql'den GainSocketPercent 'ide 4 yapıyorsun effect eline gelir. Anlatıma doğru kal her türlü başarırsın :D

{
Ama bunu eklemeni tavsiye etmiyorum, Arkadaşımdan kendi yaptığı sistemi eklememi istedi ve daha pratik. 1 kere src istiyor gerisi full locale tr 'ye atılan 1 txt'den ayarlanıyor.

Karar senin , Bu sistemle Silah , Zırh , Kostüm'lerde effect verebiliyorsun.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri