Amazon's Lord of the Rings MMO Üretim Programı Slates 2023 İçin Açık Beta

Kalendar

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Amazon'un Yüzüklerin Efendisi MMO Üretim Programı Slates 2023 İçin Açık Beta

Amazon'un yakında çıkacak olan Lord of the Rings MMO'su, eğer yakın zamanda kazılmış bir üretim programı herhangi bir gösterge ise, oyuncuların 2023'ün başlarına kadar açık betaya dalması için hazır olmayabilir.

İlk WCCFTech tarafından fark, Leyou ait Tecent en şirket alması çevreleyen belgeler ayrıntılı MMOs gelişim aşamaları için bir zaman çizelgesi vererek Amazon Game Studios tarafından üretim planları,. Bu nedenle ekip, oynanabilir bir prototipin Haziran 2021'e kadar hazır olmasını umuyor, ertesi yılın Eylül ayı sonunda kapalı beta ve Ocak 2023'te açık beta olacak.

Puan tutuyorsan diye biraz uzakta.

Bu, şimdiki haliyle hiçbir şekilde kesin bir program değildir. Özellikle 2020'nin çoğu oyun geliştiricisi için nasıl gittiği göz önüne alındığında bu biraz değişebilirdi (örneğin Amazon'un diğer MMO'su Yeni Dünya bu yıl birçok kez ertelendi). Bu aşamaların her birinin gerçek yayın pencerelerinin orijinal üretim planına ne kadar yakın olduğunu görmek ilginç olacak. Amazon bunu sandığa oldukça yakın oynuyor, ancak Yüzüklerin Efendisi olaylarından önce oynamanın ve geçmenin özgür olacağını biliyoruz.

Geri