Altyapi Server files

erolonline

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar, forum olarak yönetici veya üyelerin üzerinde çalışıp geliştirdiği bir altyapi files var mı ?

Daha önce bu konuyla ilgili bir öneri gelmişti.
Geliştirici Takımı Kurulması Oylaması !

Çoğunluk sağlandığı için yönetim olarak bizlerde bunu onaylamıştık. Discord sunucumuz üzerinden yol haritasını belirledik. Fakat somut olarak yerine getirilemedi. Benimde senelerce planladığım ancak bir türlü yapamadığın sıfırdan files hazırlama rehberine başladım. Zaten yol haritasını belirlerken filesi baştan oluşturmayı kararlaştırmıştık. Ben tek başıma bu aşamayı bitirmiştim. Daha sonra güncellemeler vb ile altyapı olarak kullanılacak hale getirdim. Şu an için forum sitemizin mevcut altyapısı şudur;
MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files

Bu filesin nasıl hazırlandığını öğrenmek istiyorsanız rehber serisine bakabilirsiniz;
Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi

Forum sitemizin github hesabından gerekli dosyaları paylaştım. İsteyen üyelerimiz dosyaları kullanarak kendi fileslerini geliştirebilirler. Keşke zamanında olduğu gibi ekip toplansa da filesin üzerine koyarak ilerlenebilseydi.

Güzel olurdu gerçekten bu topluluğu oluşturmak zor mesele tavsiye olarak forumun halihazırda bir altyapi filesi var mmotutkunları server files soru cevap tarzında bir bölümü açılıp bireysel geliştirme yapanlar o bölüm altında toplanıp sorunlarını dile getirip hata çözümü olanlar da orada çözümünü anlatabilir

Geri