Allods Online Tapınak Şövalyesi talent fiziksel dps- ışık tank

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Oyunda beni yükselten büyük noktalara getiren hocam İcee çok teşekkür ediyorum onun bana paylaştığı talenti sizle paylaşmak istiyorum
1. Işık - Tank talenti (asa ile dps)
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

paladin tank.png

2. Fiziksel dps (çift ellik silah ile dps topaz çekiç herhangi biri)
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

paladin dps.png

dps yetenek bari.jpg tank yetenek bari.jpg

Son düzenleme:
Zamanında konuya eklediğim linkler artık çalışmadığı için bir şekilde eski dosyalardan kurtarabildim. Benim için manevi değeri olan zamanlardı. Bu yüzden Allods 4.0 sürümüne ait serverleri oynayanlar için talentin resimlerini konuya ekledim. Ayrıca oynadığım dönemler skill barlarını nasıl kullandığıma yönelik görselde ekledim.

İtemlere gelirsek mümkün olduğunca al şafak gidebilirsiniz. Her iki buildde de iyi dps oranlarına sahip olacaksınız.

Allods_140711_010826.jpg

2013 yılına geri döndüm :D

2013 yılına geri döndüm :D
Reis konu dışı ama senden bir isteğim var "Dragon Nest" isimli bir oyun var onun kaynaklar dosyaları sızdırıldı, senin fixleyebilmen mümkün mü acaba en son versiyon ile uyumsuz olduğu için source kullanamıyoruz, başka forumlardan link paylaşmak yasak olduğu için özelden mesaj atarsan source linkini paylaşabilirim.

adamlar bide bu dosyaları fixleyip 40 bin 50 bin dolar istiyorlar şu forumda dragon nest geliştirme bölümü açsan yardımlaşsak harika olur

Reis konu dışı ama senden bir isteğim var "Dragon Nest" isimli bir oyun var onun kaynaklar dosyaları sızdırıldı, senin fixleyebilmen mümkün mü acaba en son versiyon ile uyumsuz olduğu için source kullanamıyoruz, başka forumlardan link paylaşmak yasak olduğu için özelden mesaj atarsan source linkini paylaşabilirim.

adamlar bide bu dosyaları fixleyip 40 bin 50 bin dolar istiyorlar şu forumda dragon nest geliştirme bölümü açsan yardımlaşsak harika olur
O oyunun adı bana tanıdık geldi. Daha önce oynadım mı acaba 😄

Eğer o oyunun geliştirmesi ile ilgilenecekseniz bölüm açılabilir. Şu an için oyun geliştirme bölümünü kullanabilirsiniz.

Linki iletebilirseniz incelerim.

Geri