AliveinGames neden kapandı? | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

AliveinGames neden kapandı?

'Forum Dışı' forumunda Whistle tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.996
    1.126
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Merhaba arkadaşlar,
    Geçmişte severek takip ettiğim bir siteydi. O zamanlar Türkiye'de oyun inceleme yapanlar yok denecek kadar azdı. Türkiye'de oyun tanımı ve haberleri konusunda büyük başarı sağlayan bir siteydi. Fakat daha sonra youtube kanalları pasifleşti bunun akabinde de site komple kapatılmış.
    Neden kapatıldığıyla ilgili duyuru yayımladılar mı bilmiyorum ama ben sitenin sahibine 1 sene önce mail göndermiştim.
    Mail adresimi bi kontrol edeyim dedim. Yanıt 1 aynı günde gelmiş aslında. :)
    Bende size bu yanıtı paylaşacağım..
    aliveingames.jpg

Burada nedenini filan söylememiş lakin projeyi pasif duruma getirdiklerini belirtmiş. Üzüldüm aslında fakat nedenini sormak için tekrar mail attıydım ve halen yanıt gelmesini bekliyorum..

Aliveingames sitesinin neden kapatıldığı bir çok forumda tartışma konusu oldu.
    Sizde proje sahipleri siteyi neden sonlandırmış olabilir?

Aliveingames youtube kanalındaki tartışma kısmında ise takipçiler, aliveingames'den unlost'un yeni bir kanal açtığını belirtmiş. Eğer merak ediyorsanız;
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

Son düzenleme: 1 Aralık 2017
    murobbs bunu beğendi.
  2. Jeex

Jeex Aktif Üye Üye

128
    94
    721
    5 Mayıs 2017
    Erkek
    TR
    AliveinGames güzel inceleme videoları çekiyordu. Benim de hoşuma gittiğinden bana ilham veriyorlardı aslında. Keşke devam etselerdi, neyse geçmiş geçmişte kalmış.

murobbs ve Whistle bunu beğendi.
  3. murobbs

murobbs Normal Üye Üye

22
    3
    50
    31 Mart 2019
    Vermek istemiyorum
    Son zamanlarda ilgileri azalınca maddi kazançlarının azaldığını düşünüyorum.

Whistle bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı şunu arayarak buldu:

1. aliveingames

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.