Adobe Premiere Pro 2019 - Kurulumu Ve Full İndir

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Site yetkilisi
Yönetici
Grafiker
Ticaret Puanı
0
ADOBE-PREMIERE-PROC-CC.png

Merhabalar ;

Adobe Premiere Pro 2019 programı için kolay indirebileceğiniz link oluşturuldu ve kolay kurulan programın ise kurulum videosunu aşağıda paylaşıyorum.

Sürüm : v13.1.5.47
İşletim Sistemi : Windows
Geliştirici : Adobe
Tür : Video Düzenleme Programı
Platform : x64
Lisans : Ücretsiz

Adobe Premiere Pro CC Windows Sistem Gereksinimleri
  • Intel Core2 Duo ve ya AMD Phenom II işlemci 64-bit
  • Microsoft Windows 7 ve Service Pack 1 (64 bit) ve ya Windows 8 (64 bit)
  • 4 GB RAM (8 GB tavsiye edilir)
  • Yükleme için 4 GB boş harddisk alanı ek olarak da alan gerekecektir.
  • İlave dis boş alanı gerekiyor. 10 GB tavsiye ediliyor.
  • 1280 x 800 ekran
  • 7200 RPM ve ya daha hzlı bir sürücü
  • ASIO protocol ile uyumlu bir ses kartı Microsoft Windows sürücü modeli
  • QuickTime 7.6.6
  • GPU için en az 1 GB VRAM, Adobe-certified
  • Online servislerden faydalanmak için internet bağlantısı gerekiyor

Adobe Premiere Pro 2019
İndir
:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
Link bende de hata verdi. VPN ile erişebildim. Üyelerimizin bu sorunlarla uğraşmaması için direkt link eklenmiştir.

bir link vereceksiniz illa kayıt ol bilmemne, verdiğin linkde göçmüş ayıp beeeee.
Merhaba @zafer192,

Linkte yaşadığınız problem kısaltma linkten kaynaklıdır, reklamı geçememiş olabilirsiniz. İndirme linkinin altında bu reklamları geçebilmeniz için kolay yöntemi anlattığım video mevcuttu.

Kayıt olma durumu için ise size kalmış bir durum, kimse zorlamamaktadır. Biz burada temiz içerikli linkler paylaşarak sizi ve bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktayız, yorumunuza bakılırsa bilgilerinize eriştik sanırım.

İyi forumlar.

Merhaba @zafer192

İndirme bağlantısını kontrol ettiğimde sorunsuz erişim sağlanmaktadır. Cloudflare korumasına takılmış olabilirsiniz.
Link bende de hata verdi. VPN ile erişebildim. Üyelerimizin bu sorunlarla uğraşmaması için direkt link eklenmiştir.
Merhaba @Aksugillerden ve @Whistle,

Linke erişim sağlayıp konu içerisinden değiştirdiğiniz için teşekkürler, zaten bende düzeltecektim. Fakat bu durum VPN ile çözüm sağlanmamaktadır. Reklam engelleme eklentisi ile çözülüyor, linke tıkladığınızda bütün sekmeleriniz reklam ile karışmış olabilir bu durumda tüm sekmeleri kapatıp indirme linkine tekrar tıklamanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Geri