WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
1.jpg

Merhabalar ;

Bugün sizlere Adobe Photoshop 2021 22.3 sürümünü paylaşacağım. Program kurulumu oldukça basit, aşağıda video linkini paylaşacağım.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

:mmt-hakkinda:
Photoshop'un kullanılabildiği dil sürümleri
Windows ve macOS

Photoshop şu dillerde kullanılabilir:
Dansk
Deutsch
English
Español
Français
Français*
Hebrew*
Hungarian
Italiano
Nederlands
Norsk
Polski
Português (Brasil)
Suomi
Svenska
Türkçe
Українська
čeština
Русский
عربي*
日本語
简体中文
繁體中文
한국어

:mmt-sistem-gereksinimleri:

Windows
MinimumÖnerilen
İşlemci64 bit destekli Intel® veya AMD işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci SSE 4.2 veya üstü ile
İşletim sistemiWindows 10 (64 bit) sürüm 1809 veya sonrası; LTSC sürümleri desteklenmemektedir
RAM8 GB16 GB veya daha fazla
Ekran kartı
  • GPU, DirectX 12 desteği ile
  • 2 GB GPU belleği
  • GPU, DirectX 12 desteği ile
  • 4k ve üzeri ekranlar için 4 GB GPU belleği
Bkz. Photoshop grafik işlemcisi (GPU) kartı hakkında SSS
Monitör çözünürlüğü%100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1280 x 800 ekran%100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1920 x 1080 veya daha büyük ekran
Sabit disk alanı4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme için ek alan gerekir)4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme için ek alan gerekir)
  • Uygulama yüklemesi için hızlı dahili SSD
  • Çalışma diskleri için ayrı dahili sürücü.
InternetGerekli yazılım etkinleştirme, abonelikleri doğrulama işlemleri ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir †

macOS
MinimumÖnerilen
İşlemci64 bit destekli Intel işlemci; 2 GHz veya daha hızlı SSE 4.2 veya sonrası işlemci
İşletim sistemimacOS Mojave (sürüm 10.14) veya üzerimacOS Big Sur (sürüm 11)
macOS Catalina (sürüm 10.15)
RAM8 GB16 GB veya daha fazla
Ekran kartı
  • GPU, Metal desteği ile
  • 2 GB GPU belleği
  • GPU, Metal desteği ile
  • 4k ve üzeri ekranlar için 4 GB GPU belleği
Bilgisayarınızın Metal özelliğini destekleyip desteklemediğini öğrenmek için bkz. Metal özelliğini destekleyen Mac bilgisayarlar
Bkz. Photoshop grafik işlemcisi (GPU) kartı hakkında SSS
Monitör çözünürlüğü%100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1280 x 800 ekran%100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1920 x 1080 veya daha büyük ekran
Sabit disk alanı4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme için ek alan gerekir)4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme için ek alan gerekir)
  • Uygulama yüklemesi için hızlı dahili SSD
  • Çalışma disklerini ayarlamak için ek yüksek hızlı sabit sürücüler veya SSD
Photoshop, büyük/küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan bir birime yüklenmez
InternetGerekli yazılım etkinleştirme, üyelik doğrulama ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir †

Son düzenleme:
2016 yı kaldırdım yarın bunu indiriyorum....Sevgili yöneticim any veriyim sanada gel kur şunu :)
Merhaba Sevgili Adminim @LikapaTR,

Konuda da belirtmiş olduğum gibi "program kurulumu oldukça basit" Set-up.exe'yi yönetici olarak çalıştırıp kurulum ekranında "devam" butonuna bastıktan sonra geriye yaslanıp kurulmasını bekleyiniz. Sonrasında ise Windows tuşuna basarak program adı ile arama yaparak giriş yapabilirsiniz. Eğer çözemezseniz tabii yardımcı olurum :)

İndirdim ve gayet güzel bir şekilde çalışıyor tasarımdan falan anlamam ama artık icon renklendirmeleri için başkalarına ricada bulunmayacağım.

İndirdim ve gayet güzel bir şekilde çalışıyor tasarımdan falan anlamam ama artık icon renklendirmeleri için başkalarına ricada bulunmayacağım.
Çalışmalara başlamışsınız bile, programı öğrenmek size artı katacaktır o yüzden öğrenmenizi ve cepte durmasını tavsiye ederim.

Merhaba Sevgili Adminim @LikapaTR,

Konuda da belirtmiş olduğum gibi "program kurulumu oldukça basit" Set-up.exe'yi yönetici olarak çalıştırıp kurulum ekranında "devam" butonuna bastıktan sonra geriye yaslanıp kurulmasını bekleyiniz. Sonrasında ise Windows tuşuna basarak program adı ile arama yaparak giriş yapabilirsiniz. Eğer çözemezseniz tabii yardımcı olurum :)
ben indiremedim bana bu konu da yardımcı olur musunuz deneme sürümü olarak indiriyor. programı daha önce farklı platformdan indirdim. sonra tekrar silip burdan indirdim ama deneme sürümü birmiştir diyor . yardım eder misiniz ?

ben indiremedim bana bu konu da yardımcı olur musunuz deneme sürümü olarak indiriyor. programı daha önce farklı platformdan indirdim. sonra tekrar silip burdan indirdim ama deneme sürümü birmiştir diyor . yardım eder misiniz ?
Merhaba @Buse,

İndirdiğiniz Photoshop uygulamasında üyeliğinizi açtıysanız ya da full sürüm olmayan programı kurduysanız maalesef öncelikle bilgisayarınızdan tamamen kaldırmanız gerekiyor.

videoda yapılan adımları izleyip silme işlemini gerçekleştirdikten sonra tekrar indirip kurabilirsiniz.

Ek olarak Adobe Photoshop uygulamasını da bilgisayarınızdan komple kaldırmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

Geri