A'dan Z'ye Metin2 PVP Geliştirme

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Stiglitz

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba!
Geri dödüm tamamıyla can sıkıntısı sebebiyle ve bu sefer daha faydalı şeyler ile geri döndüm...

Bir kaç tane video hazırladım, şu an 3 bölümü var daha fazlası da gelecek :)

Videoları paylaşmadan önce, hem bir ricam hem de bana ulaşabilmeniz için yöntemleri vereceğim;
Öncelikle ricam kanala abone olarak bana destek olun, hatta mümkünse instagram sayfamı da takip etmenizi istiyorum :)
İletişim yöntemleri;
Discord;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İnstagram;

Gelelim videolara;

Son düzenleme:
Hop! Tekrar hoş geldin başkan. :D
Dönüşünü bomba bi içerikle sunmuşsun. Forumun resmi youtube kanalında sizin kanalınızı önerilen kanallar listesini aliyim. :)
Özgün içerik olduğu için konuyu sabite aldım.

Son düzenleme:
@Whistle teşekkürler ^_^ yardımımız dokunuyorsa ne mutlu. Tekrardan metin2 pvp ve hosting sektörüne dönmeyi planlıyorum. Altyapı hazırlıyorum bir bakıma ^_^

Bırakma sebebiniz neydi ve neden tekrardan bu işlerle uğraşmayı düşündünüz? :)

@Whistle üniveriste ve iş yoğunluğu. Şu anda reklam ve sosyal medya sektöründe çalışıyorum. Birazda cansıkıntısı eklenince geri döndüm :D

Gerçek hayatın koşuşturmaları bitmiyor ne yazık ki. Derslerinizde başarılar dilerim. :)

Konu sahibi bu bağlantıda Sıfırdan Efsane Seviyeye Metin2 PVP eğitimi bu konunun güncelliğini yitirdiği belirttiği için sabitten düşürülmüş yeni konu sabite alınmıştır. Bu eğitim serisini takip eden arkadaşlar bu konudan devam edebilirler.

@Kntybrn 'a katkıları için teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri