WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0

Merhaba mmotutkunlari.com Üyeleri,

Bugün sizlere masaüstü ve oyun videosu çekmek için kullanabileceğiniz programı sunacağım. Paylaşacağım program 4.4.0 sürümdür, türkçe ve​
crack istemeyen türdendir.

Oyun/Masaüstü Video Çekmenin Püf Noktaları

Kuruluma gelecek olursak, basit bir kuruluma sahip yazı olarak aşağıda paylaşıyorum.​

1.png

Kurulum;
action_4_4_0_setup.exe çalıştırıp kur,
AppData>Roaming ve Local içerisinde Mirilis dosyası varsa sil,
Action_Loader.exe program kurulu olduğu dizine kopyala ve çalıştır.

Oldukça basit bir kurulum.

:mmt-sistem-gereksinimleri:

Bir problemi bildirmek istedim; Windows 11 işletim sisteminde Action! bir süre sonra herhangi bir uyarı vermeden otomatik olarak kapanıyor. %APPDATA% ile ilgili olabileceğini düşünerek temiz kurulum sağladım ancak sorun halen devam ediyor. Bilgin olsun hocam.
Windows 11 sorunun çözümü: İçerisinde bulunan Activation_Loader.exe 4.27 sürümüyle uyumlu şekilde çalışmaktadır. 4.4'ü kaldırıp 4.27 kurduktan sonra sorun düzeldi.

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Vista, 7, 8, 8.1, 10
    • İşlemci: Intel® Celeron® 1.4GHz or equivalent processor (SSE2 required)
    • Bellek: 512 MB RAM
    • Ekran Kartı: Direct3D 9.0 compatible with Pixel Shader 2.0 support
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 92 MB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX® compatible
    • İlave Notlar: Running Action! requires administrator rights.
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Vista, 7, 8, 8.1, 10
    • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.0GHz or equivalent processor
    • Bellek: 1 GB RAM
    • Ekran Kartı: Full Direct3D 10.0 compatible with Pixel Shader 4.0 support
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 92 MB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX® compatible

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
Bu program ile videoları çekiyorum bende. Zamanında crackli bulamadığım için satın almıştım :D

Teşekkürler, zamanın en iyi yazılımı demek sanırım hata olmaz.

@WILDGUARD
Bir problemi bildirmek istedim; Windows 11 işletim sisteminde Action! bir süre sonra herhangi bir uyarı vermeden otomatik olarak kapanıyor. %APPDATA% ile ilgili olabileceğini düşünerek temiz kurulum sağladım ancak sorun halen devam ediyor. Bilgin olsun hocam.

Merhaba @MagicToMaster,

Bilgi için teşekkür ederim, yorumunuzu :mmt-sistem-gereksinimleri: başlık altına ekledim. Problem için uyumluluk seçerek denediniz mi? Denemediyseniz deneyip sonuç paylaşabilir misiniz?

İyi forumlar.

Merhaba @MagicToMaster,

Bilgi için teşekkür ederim, yorumunuzu :mmt-sistem-gereksinimleri: başlık altına ekledim. Problem için uyumluluk seçerek denediniz mi? Denemediyseniz deneyip sonuç paylaşabilir misiniz?

İyi forumlar.
Sorunun nedenini uzun süredir araştırıyordum zaten ve evet bunu da denedim, ancak sorun çözülmedi.

Sorunun çözümü: İçerisinde bulunan Activation_Loader.exe 4.27 sürümüyle uyumlu şekilde çalışmaktadır. 4.4'ü kaldırıp 4.27 kurduktan sonra sorun düzeldi.

Geri